 |
|
Skarbie, wiem, że również mnie kochasz. Potrzebujesz mnie. Potrzebujesz mnie w swoim życiu. Nie możesz żyć beze mnie. I ja umarłabym dla ciebie. Zabiłabym dla ciebie.
|
|
 |
|
Nie masz problemu z kłamaniem. Oszukujesz mnie, opowiadając jak dobrze się bawisz.
|
|
 |
|
Mam tylko jedną prośbę, kiedy odejdę - chociaż raz pójdź na cmentarz, spójrz na tablicę, odważ się powiedzieć to czego nie powiedziałeś mi jak żyłam, zapal znicz i odejdź. ~ kinia10107.
|
|
 |
|
Jesteś iluzją, nigdy nie będziesz królem.
|
|
 |
|
Kocham Cię - pomimo innych myśli.
|
|
 |
|
Po co wracasz? By pokazać, jak bardzo cię potrzebuję? Po to, żebyś mógł za chwilę odejść, i zostawić mnie z myślą, że nie umiem bez ciebie żyć?
|
|
 |
|
irracjonalny niepokój zaczyna zadamawiać się z uśmiechem w moim sercu. boję się - bólu, rozczarowania,przeszłości w starciu z teraźniejszością. boję się go stracić a jeszcze bardziej boję się posiadania go. wiem, że jesteśmy na idealnej drodzę do beznamiętnego krzywdzenia się, mam świadomość naszych niedoskonałości i tego,że szybkim, sprawdym krokiem idziemy dzielnie za rękę na dno moralności.mimo wszystko, wspaniale jest budząc się widzieć jego uśmiech. i nawet ze świadomością,że nie powinniśmy w to brnąć piękne jest wspólne,rzetelne łamanie zasad. / nerv
|
|
 |
|
Wiem, że problemem jestem ja, a nie ty.
|
|
 |
|
Boję się tego, co mogę usłyszeć, jeśli dziś będziesz chciał porozmawiać.
|
|
 |
|
Mam tysiąc rzeczy, których nie potrzebuję, a gdy potrzebuję tej jednej, okazuje się, że nie mogę jej mieć. Niesprawiedliwe. Cholernie niesprawiedliwe.
|
|
 |
|
Tak bardzo chciałabym być kimś innym. Tak cholernie nienawidzę tego kim jestem.
|
|
|
|