głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika normalna15

Wystarczy chwila  by kogoś zauważyć  i całe życie  by kogoś zapomnieć.

bursztynek dodano: 28 maja 2011

Wystarczy chwila, by kogoś zauważyć, i całe życie, by kogoś zapomnieć.

mam taką straszną ochotę  położyć sie koło ciebie  na twoim łóżku  puścić jakiś film  może być nawet i horror  byleby oglądany koło ciebie  przy twoim sercu  przy twoich ustach.

bursztynek dodano: 28 maja 2011

mam taką straszną ochotę, położyć sie koło ciebie, na twoim łóżku, puścić jakiś film- może być nawet i horror, byleby oglądany koło ciebie, przy twoim sercu, przy twoich ustach.

tylko on wiedział o tym  że kiedy mam związane włosy  to sobie nie radzę. kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów  a nie moich ulubionych perfum. kiedy nie słodzę herbaty  kiedy siedzę po ciemku  i oglądam gwiazdy. kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni. kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone. tylko on o tym wszystkim wiedział. on  mój przyjaciel.

bursztynek dodano: 28 maja 2011

tylko on wiedział o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę. kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum. kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy. kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni. kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone. tylko on o tym wszystkim wiedział. on- mój przyjaciel.

Patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi pęka. Nie wiem  o czym myślisz  co robisz  czy wszystko w porządku... A może stała Ci się jakaś krzywda  a ja nie mogę pomóc. Może tęsknisz za mną  a może znalazłeś pocieszenie w ramionach innej... Ale nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak ta niewiedza.

bursztynek dodano: 28 maja 2011

Patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi pęka. Nie wiem, o czym myślisz, co robisz, czy wszystko w porządku... A może stała Ci się jakaś krzywda, a ja nie mogę pomóc. Może tęsknisz za mną, a może znalazłeś pocieszenie w ramionach innej... Ale nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak ta niewiedza. ;/

Nie lubię wspominać  nie lubię tęsknić  nie lubię myśleć o tym  co było i porównywać tego z tym  co jest  a mimo wszystko robię to bardzo często  a wręcz powiedziałabym  że systematycznie.

bursztynek dodano: 28 maja 2011

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

  jesteś zwykłą dziwką .    a ty kochającym skurwysynem .

bursztynek dodano: 28 maja 2011

- jesteś zwykłą dziwką . - a ty kochającym skurwysynem .

  Zaraz Ci jebnę!   Jebnijmy razem!  D

bursztynek dodano: 28 maja 2011

- Zaraz Ci jebnę! - Jebnijmy razem! ;D

 To  co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne!    i ja to wiem. Wiem to. Tak po prostu...   bursztynek

bursztynek dodano: 27 maja 2011

"To, co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne!" - i ja to wiem. Wiem to. Tak po prostu... / bursztynek

Mogę zdradzić Ci sekret... Jeśli tylko przyrzekniesz... Mogę wyznać Ci prawdę... Ale  czy to jest ważne...?

bursztynek dodano: 27 maja 2011

Mogę zdradzić Ci sekret... Jeśli tylko przyrzekniesz... Mogę wyznać Ci prawdę... Ale, czy to jest ważne...?

Nie myśl  że nie miniemy nigdy się  choć łatwiej razem iść pod wiatr...

bursztynek dodano: 27 maja 2011

Nie myśl, że nie miniemy nigdy się, choć łatwiej razem iść pod wiatr...

Rozkoszny burdel w głowie i rozpieprzenie  które dodam ci do kawy zamiast cynamonu.

bursztynek dodano: 27 maja 2011

Rozkoszny burdel w głowie i rozpieprzenie, które dodam ci do kawy zamiast cynamonu.

za kazdym razem obiecuje być twarda i nie płakać  ale to miejsce chyba nie ma nade mną litości...ale wypada płakać  nawet godzinę siedzieć i wyczerpać już  zapas . i siedzieć i patrzeć w szare niebo. czy to usprawiedliwienie?

bursztynek dodano: 27 maja 2011

za kazdym razem obiecuje być twarda i nie płakać, ale to miejsce chyba nie ma nade mną litości...ale wypada płakać, nawet godzinę siedzieć i wyczerpać już "zapas". i siedzieć i patrzeć w szare niebo. czy to usprawiedliwienie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć