głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika noormalnienienormalnaa

trzeba być płytkim  żeby nie zrozumieć. teksty rainboow9 dodał komentarz: trzeba być płytkim, żeby nie zrozumieć. do wpisu 11 października 2012
dokładnie. teksty rainboow9 dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 11 października 2012
dokładnie  można czytać wiele razy. teksty rainboow9 dodał komentarz: dokładnie, można czytać wiele razy. do wpisu 11 października 2012
Chciałabym Ci powiedzieć  byś nigdy nie kradł  kłamał  czy oszukiwał. Ale jeśli musisz kraść  to ukradnij moje smutki. A jeśli musisz skłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać  to proszę  oszukaj śmierć. Bo nie przeżyje ani dnia bez Ciebie.

yezoo dodano: 10 października 2012

Chciałabym Ci powiedzieć, byś nigdy nie kradł, kłamał, czy oszukiwał. Ale jeśli musisz kraść, to ukradnij moje smutki. A jeśli musisz skłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to proszę, oszukaj śmierć. Bo nie przeżyje ani dnia bez Ciebie.

nigdy nie zwracaj uwagi na zdanie innych ludzi. jeśli krytykują  gdy robisz coś  co kochasz   rób to dalej. nie potrzebujesz zbędnych opinii  czy poleceń. każdego dnia kształtuj swoje dzieło najlepiej jak potrafisz. włóż w nie wszystko co masz. poświęcaj jemu każdy czas. doprowadź je w perfekcyjnym stanie do samej mety. pokaż tym wszystkim ludziom  jak bardzo się mylili. udowodnij  że jesteś doskonały. a wszystko co robisz  rób dla siebie.   yezoo

yezoo dodano: 9 października 2012

nigdy nie zwracaj uwagi na zdanie innych ludzi. jeśli krytykują, gdy robisz coś, co kochasz - rób to dalej. nie potrzebujesz zbędnych opinii, czy poleceń. każdego dnia kształtuj swoje dzieło najlepiej jak potrafisz. włóż w nie wszystko co masz. poświęcaj jemu każdy czas. doprowadź je w perfekcyjnym stanie do samej mety. pokaż tym wszystkim ludziom, jak bardzo się mylili. udowodnij, że jesteś doskonały. a wszystko co robisz, rób dla siebie. [ yezoo ]

więc spleć palce z moimi palcami i chodź  prowadź i daj się prowadzić..

niekochamciejuz dodano: 8 października 2012

więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić..

nareszcie  genialna jesteś    teksty yezoo dodał komentarz: nareszcie, genialna jesteś ;) do wpisu 8 października 2012
  W swoim życiu sypiałam z kilkoma mężczyznami  ale kochałam się tylko z Tobą.

yezoo dodano: 8 października 2012

" W swoim życiu sypiałam z kilkoma mężczyznami, ale kochałam się tylko z Tobą. "

chciałabym z Tobą porozmawiać  chociaż zupełnie nie umiem sobie wyobrazić  co mielibyśmy sobie do powiedzenia.

yezoo dodano: 7 października 2012

chciałabym z Tobą porozmawiać, chociaż zupełnie nie umiem sobie wyobrazić, co mielibyśmy sobie do powiedzenia.

'Serwus diabełku czuję do Ciebie słabość.'

niekochamciejuz dodano: 6 października 2012

'Serwus diabełku czuję do Ciebie słabość.'

http:  cojakocham.blogspot.com   nowy   http:  www.formspring.me kochnaaa   yezoo

yezoo dodano: 6 października 2012

 Nie ścigaj człowieka  który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś  żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to  żeby obudzić w Tobie to  co było uśpione. Muzykę  z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

yezoo dodano: 6 października 2012

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć