głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika noicosiepatrzysz

Ale taki już jest człowiek: ceni naprawdę tylko to  czego nie ma.

buuum dodano: 3 maja 2014

Ale taki już jest człowiek: ceni naprawdę tylko to, czego nie ma.

Nie wolno tak rozkochiwać  aby potem sobie iść.

buuum dodano: 3 maja 2014

Nie wolno tak rozkochiwać, aby potem sobie iść.

Może jest coś  co boisz się powiedzieć  ktoś  kogo boisz się kochać  miejsce  do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało  bo jest ważne.

buuum dodano: 3 maja 2014

Może jest coś, co boisz się powiedzieć, ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne.

Rok temu temu powiedziałbym  że jeżeli kogoś szczerze kochasz  musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie  ...  i widzę  jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz  musisz zrobić wszystko  żeby go zatrzymać.

buuum dodano: 3 maja 2014

Rok temu temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie [...] i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać.

Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia jak bardzo się starasz i jak bardzo ci zależy  dopóki nie przestaniesz.

buuum dodano: 3 maja 2014

Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia jak bardzo się starasz i jak bardzo ci zależy, dopóki nie przestaniesz.

bo nic nie czyni mnie szczęśliwszą  i nic nie czyni mnie smutniejszą  niż Ty.

buuum dodano: 3 maja 2014

bo nic nie czyni mnie szczęśliwszą, i nic nie czyni mnie smutniejszą, niż Ty.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.Bywają kłótnie  ciche dni  przykre sytuacje chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiaszsobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimowszystkich przeciwności losu  mimo tego co ludziepowiedzą   Ty nadal chcesz z nią być i wiesz  żetylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwytak naprawdę.

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Owszem, nie zawsze jest łatwo.Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiaszsobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimowszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludziepowiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, żetylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwytak naprawdę.

Bo tak na prawdę nikogo nie obchodzi przez co przeszedłeś. I nikt nie chce wiedzieć jak dużo w życiu przecierpiałeś

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Bo tak na prawdę nikogo nie obchodzi przez co przeszedłeś. I nikt nie chce wiedzieć jak dużo w życiu przecierpiałeś

To tak bardzo boli. Kiedy nie masz kontaktu z kimś kogo kochasz ponad życie. Wiesz  że się dobrze bawi  bez Ciebie  z kolegami  czy nawet z dziewczynami. Zastanawiasz się wtedy czy o Tobie myśli. Chociaż przez chwile. Łudzisz się że do Ciebie napisze  mijają godziny i nic. Pustka. Totalna pustka. Czujesz się źle  bo wiesz ze tylko on Cie uszczęśliwi. Bez niego nic nie możesz zdziałać..

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

To tak bardzo boli. Kiedy nie masz kontaktu z kimś kogo kochasz ponad życie. Wiesz, że się dobrze bawi, bez Ciebie, z kolegami, czy nawet z dziewczynami. Zastanawiasz się wtedy czy o Tobie myśli. Chociaż przez chwile. Łudzisz się że do Ciebie napisze, mijają godziny i nic. Pustka. Totalna pustka. Czujesz się źle, bo wiesz ze tylko on Cie uszczęśliwi. Bez niego nic nie możesz zdziałać..

Jestem ciekawa jak osoby dla mnie bliskie zareagowałyby na wiadomość o mojej śmierci  jestem ciekawa czy ktoś by się mną w ogóle przejmował  jeśli bym nie odpisywała na ich esemesy  nie odbierała telefonów czy chodź by nie widywała się z nimi  jestem ciekawa ile osób by za mną tęskniło  gdybym wyjechała gdzieś na kilka lat albo może na zawsze? Wiem tylko  że policzę te osoby na palcach jednej ręki.

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Jestem ciekawa jak osoby dla mnie bliskie zareagowałyby na wiadomość o mojej śmierci, jestem ciekawa czy ktoś by się mną w ogóle przejmował, jeśli bym nie odpisywała na ich esemesy, nie odbierała telefonów czy chodź by nie widywała się z nimi, jestem ciekawa ile osób by za mną tęskniło, gdybym wyjechała gdzieś na kilka lat albo może na zawsze? Wiem tylko, że policzę te osoby na palcach jednej ręki.

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami  może nie po tygodniu  ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni  w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Go ze swojego życia  zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też   jesteś w moim życiu zbędny    bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój..

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Go ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też " jesteś w moim życiu zbędny "- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój..

Chciałabym z czystym sumieniem spojrzeć ci w oczy  uśmiechnąć się  oraz głośno i całkowicie szczerze oznajmić  że już mi nie zależy.

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Chciałabym z czystym sumieniem spojrzeć ci w oczy, uśmiechnąć się, oraz głośno i całkowicie szczerze oznajmić, że już mi nie zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć