 |
nie ukrywajmy . przecież spieprzyliśmy sobie życie oboje .
|
|
 |
i nawet dzisiejsze niebo przypomina jego oczy .
|
|
 |
powiedziała " nie spierdol " patrząc mu głęboko w oczy . chwycił ją za szyję , przyciągnął do siebie i zbliżając się powoli do jej ust dodał " nie spierdole " . odepchnęła go i patrzą mu w oczy wyszeptała " nie wierzę " spuszczając głowę w dół . silnie złapał jej ręce i zaczął ją namiętnie całować , ręką przeplatał jej włosy w swoich palcach a drugą trzymał ją za szyję . " teraz wierzysz ? "
|
|
 |
- daj numer swojego telefonu - spadaj. nie masz własnego ?
|
|
 |
-Zmieniłas się?! -Czemu tak sadzisz? -jestes taka... taka obojetna... -Wiesz życie skopało mi dupe kilka razy, uodporniłam się.
|
|
 |
A masz odwagę spojrzeć mi głęboko w oczy i powiedzieć, że jestem suką?
|
|
 |
-jeśli ktoś każe ci wybierać między przyjaciółką a kimś innym kogo wybierzesz.? - Przyjaciółkę , bo wiem że ona nigdy mnie nie zostawi , nie oszuka , nie oleje dla innych .
|
|
 |
ej, wiesz co ? teraz, siedząc w za dużej, męskiej bluzce przed komputerem,żując truskawkową gumę i robiąc z niej balony, gdzieś w połowie piosenki Grubsona,zorientowałam się, że ja Cię kocham. tak zupełnie bezpodstawnie,wbrew własnemu rozsądkowi, tak po prostu. nieodwołalnie.
|
|
 |
nie potrafię słowami wyrazić tego, co czuję. alfabet jest chyba za mały.
ale nic innego nie mam do dyspozycji, bo przecież nie mogę Cię pocałować.
a to byłoby o wiele prostsze i wyjaśniłoby wszystko bez użycia tych zbędnych liter.
|
|
 |
Wiesz, prawdę mówiąc już Cię nie kocham, ale przyznaję, nadal mi się podobasz, nadal wiodę za tobą wzrokiem, nic niestety na to nie poradzę. Jednak muszę czekać, aby całkowicie się ODKOCHAĆ i zapomnieć, co było i iść dalej przed siebie w życiu. Mam wielką nadzieję, że znajdę takiego faceta, jakim ty byłeś kiedyś dla mnie.
|
|
 |
-21 do odpowiedzi. - coś się Pani dowcip ostatnio wyostrzył.
|
|
|
|