głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ninaxdeee

mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy  pomimo litrów wylanych łez  pomimo momentów załamania  pomimo tego  że jestem mu kompletnie obojętna.

ihope dodano: 4 luty 2012

mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy, pomimo litrów wylanych łez, pomimo momentów załamania, pomimo tego, że jestem mu kompletnie obojętna.

w życiu bym nie pomyślała  że Louis okaże się takim chamem. teksty anylkaa dodał komentarz: w życiu bym nie pomyślała, że Louis okaże się takim chamem. do wpisu 4 luty 2012
 Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością.  Ty szukasz magii. To rzadkość.    22:45

loczeq dodano: 4 luty 2012

"Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością. Ty szukasz magii. To rzadkość." -22:45

 Ja tylko chcę być komuś potrzebny.  Potrzebuję tego  żeby ktoś nie mógł się beze mnie obejść.  Potrzebuję kogoś  kto zje cały mój wolny czas  moje ego  moją uwagę. Kogoś  kto będzie ode mnie uzależniony. Obopólnego uzależnienia.    Palahniuk

loczeq dodano: 4 luty 2012

"Ja tylko chcę być komuś potrzebny. Potrzebuję tego, żeby ktoś nie mógł się beze mnie obejść. Potrzebuję kogoś, kto zje cały mój wolny czas, moje ego, moją uwagę. Kogoś, kto będzie ode mnie uzależniony. Obopólnego uzależnienia." -Palahniuk

 Wie pan  każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi  ale kontaktu nie przypadkowego  tylko jakiejś bliskości charakteru  myślenia  nastroju.    Tadeusz Konwicki

loczeq dodano: 4 luty 2012

"Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju." -Tadeusz Konwicki

jest tak samo  może tylko trochę smutno    i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć    i może trochę pusto i znowu jest to rano.    i znów uwierzyć trudno  że marzenia się spełniają...

loczeq dodano: 4 luty 2012

jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć i może trochę pusto i znowu jest to rano. i znów uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają... "

I to już? Już po wszystkim? Już odchodzisz? Nawet nie zdążyłam naprawdę się uśmiechnąć  a już przyszło mi płakać.

loczeq dodano: 4 luty 2012

I to już? Już po wszystkim? Już odchodzisz? Nawet nie zdążyłam naprawdę się uśmiechnąć, a już przyszło mi płakać.

Prowokował mnie pełnym pewności spojrzeniem .

ihope dodano: 4 luty 2012

Prowokował mnie pełnym pewności spojrzeniem .

podeszła i chwyciła Go za rękę. zrozumieli  że nie mogą bez siebie żyć.

ihope dodano: 4 luty 2012

podeszła i chwyciła Go za rękę. zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć.

ja nie oczekuję od Ciebie codziennych spotkań  dzwonienia do siebie co godzinę  pisania non stop smsów  romantycznych kolacji  braku kontaktu z kumplami  nie picia alkoholu  nie palenia papierosów   ja oczekuję od Ciebie tego byś był  tyle.

ihope dodano: 4 luty 2012

ja nie oczekuję od Ciebie codziennych spotkań, dzwonienia do siebie co godzinę, pisania non stop smsów, romantycznych kolacji, braku kontaktu z kumplami, nie picia alkoholu, nie palenia papierosów - ja oczekuję od Ciebie tego byś był, tyle.

bo ja po prostu potrzebuję kogoś  kto będzie mnie w odpowiednim momencie kopał w dupę mówiąc ' rusz się  walcz o to życie!'. kto poda mi rękę i zaoferuje swoją pomoc  chociażby tylko w postaci samego 'będę tu zawsze'. kogoś kto powie mi   że we mnie wierzy   pokładając we mnie jakiekolwiek nadzieje.

ihope dodano: 4 luty 2012

bo ja po prostu potrzebuję kogoś, kto będzie mnie w odpowiednim momencie kopał w dupę mówiąc ' rusz się, walcz o to życie!'. kto poda mi rękę i zaoferuje swoją pomoc, chociażby tylko w postaci samego 'będę tu zawsze'. kogoś kto powie mi , że we mnie wierzy - pokładając we mnie jakiekolwiek nadzieje.

kilka kieliszków wódki i spokojnie mogę zadzwonić i powiedzieć Ci   że Cię kocham.

ihope dodano: 4 luty 2012

kilka kieliszków wódki i spokojnie mogę zadzwonić i powiedzieć Ci , że Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć