 |
Tak bardzo żałuję. Żałuję, że nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie do końca, że nie usłyszałam od Ciebie tego cholernego 'Kocham Cię', że nie powiedziałam Ci ile dla mnie znaczysz.
|
|
 |
Jak dowiedziała się że w jego życiu jest jakaś inna dziewczyna strasznie ją ta zraniło. Poczuła się gorsza, widziała w sobie same wady. Ciężko było jej słuchać o tym jak im się układa w niedoszłym jeszcze związku. Odpuściła sobie, przestali się do siebie odzywać. Jednak przyjaciółka powiedziała jej kiedyś "Dziewczyna nie mur, da się ja przestawić". Pomyślała "co mi szkodzi, przecież nic do stracenia nie mam". Zapamiętała te słowa, wcieliła je w życie a już kilkanaście dni później dziękowali jej za to wspólnie.
|
|
 |
Czuję się źle. Nie chce mi się żyć, nie mam żadnych motywacji, nie mam celów do spełnienia i nie mam Jego.
|
|
 |
Dlaczego ci najważniejsi ludzi pozwalają cierpieć z ich powodu?
|
|
 |
Wspomnienia należy zachować, lecz nie można nimi żyć.
|
|
 |
mamo przepraszam, to nie moja wina że się tak upiłam . byłam naćpana i nie wiedziałam co robię .
|
|
 |
Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach. Mądrość z duszy czerp nie tylko z podwórka. Nie bądź pizda trzeba liznąć trochę życia, ale do tego lizania się za bardzo nie przyzwyczaj.
|
|
 |
Zastanów się zanim coś powiesz, bo oczy, na które patrzysz najwięcej przeżyły.
|
|
 |
Może nie wierzysz, ale gdy ona cię zrani przyjdziesz właśnie do mnie.
|
|
 |
Czasami patrzymy sobie głęboko w oczy i widzimy przeszłość.
|
|
 |
Nie można zapomnieć, ale można udawać, że się nie pamięta.
|
|
 |
Najgorzej mieć kogoś w sercu a nie w ramionach.
|
|
|
|