głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nigga154

A JESTES RAPEREM I UCHODZISZ ZA NIEJAKIEGO RAHIMA? damn teksty trzymajfason dodał komentarz: A JESTES RAPEREM I UCHODZISZ ZA NIEJAKIEGO RAHIMA? damn do wpisu 4 grudnia 2012
przyszłość miała być szansą a przyszła jaka przyszła  wszystko zdaje się być piękne  chyba  że widzisz to z bliska

ol.l dodano: 3 grudnia 2012

przyszłość miała być szansą a przyszła jaka przyszła wszystko zdaje się być piękne, chyba, że widzisz to z bliska

nie zrozum mnie źle  kocham Cię  ale nienawidzę bardziej

true dodano: 3 grudnia 2012

nie zrozum mnie źle, kocham Cię, ale nienawidzę bardziej

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną  chciałabym byś myślała  że jestem powodem  dla którego żyjesz tutaj  na tym świecie i chciałabym  aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu.

rox930 dodano: 30 listopada 2012

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślała, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu.

 Musisz wiedzieć  że jestem tą  która cierpliwie czeka na Twój telefon. jestem tą  która denerwuje się okropnie  kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą  która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą  która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą  która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego  że tak cholernie mi na Tobie zależy. i strasznie przeraża mnie myśl  że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić .

rox930 dodano: 30 listopada 2012

"Musisz wiedzieć, że jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. i strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić ."

Chodź  wyjedziemy stąd gdzieś razem  mam ochotę na inny wszechświat z Tobą.

rox930 dodano: 29 listopada 2012

Chodź, wyjedziemy stąd gdzieś razem, mam ochotę na inny wszechświat z Tobą.

chcesz to sie staraj jak nie to spierdalaj

trzymajfason dodano: 29 listopada 2012

chcesz to sie staraj jak nie to spierdalaj ;)

niewiem co myslisz i czego pragniesz  ale wiem jedno nie chce cie znac !

trzymajfason dodano: 29 listopada 2012

niewiem co myslisz i czego pragniesz, ale wiem jedno nie chce cie znac !

Pamiętam wszystko  ale nie wszystko rozumiem.

ol.l dodano: 29 listopada 2012

Pamiętam wszystko, ale nie wszystko rozumiem.

od każdego wieje chłodem

true dodano: 29 listopada 2012

od każdego wieje chłodem

chciałabym móc nie musieć wierzyć  że kiedyś to dostanę  co mi się należy

true dodano: 29 listopada 2012

chciałabym móc nie musieć wierzyć, że kiedyś to dostanę, co mi się należy

dziękuję moim znajomym którzy gdy robię coś głupiego po chwili dołączają się do mnie stwierdzając  że jeśli mam już robić z siebie kretynkę to najwyżej do psychiatryka trafimy grupowo.   esprer

rox930 dodano: 27 listopada 2012

dziękuję moim znajomym,którzy gdy robię coś głupiego po chwili dołączają się do mnie stwierdzając, że jeśli mam już robić z siebie kretynkę to najwyżej do psychiatryka trafimy grupowo. / esprer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć