głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niezle_pokrecona

Uśmiecha się. Każdego dnia. Za każdym razem tylko dla mnie.

strawberryx3 dodano: 22 grudnia 2012

Uśmiecha się. Każdego dnia. Za każdym razem tylko dla mnie. ;*

Wiesz kiedy docenisz  że straciłeś? Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić jej numeru  bo będziesz wiedział  że już nie odbierze..

strawberryx3 dodano: 22 grudnia 2012

Wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić jej numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbierze..

Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań  to trzyma za rękę jak prawdziwy mężczyzna.

strawberryx3 dodano: 22 grudnia 2012

Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań, to trzyma za rękę jak prawdziwy mężczyzna.

Nikt i nic nigdy nie zmieni tego jak jest  wiesz ? Nic  nikt nie przewinie czasu wstecz.

strawberryx3 dodano: 22 grudnia 2012

Nikt i nic nigdy nie zmieni tego jak jest, wiesz ? Nic, nikt nie przewinie czasu wstecz.

  Miłość trzeba budować  odkryć ją to za mało.

strawberryx3 dodano: 22 grudnia 2012

" Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało. "

  Więc Ty nadal  ja nadal..    Ja nadal. Bardzo nadal.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

- Więc Ty nadal, ja nadal.. - Ja nadal. Bardzo nadal.

Na tym świecie nie ma nic trudniejszego od miłości.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Na tym świecie nie ma nic trudniejszego od miłości.

Nie wiem  czy jest gdzieś limit cierpień przypadających na jednego człowieka. Podobno dostajemy ich tyle  ile jesteśmy w stanie udźwignąć.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Nie wiem, czy jest gdzieś limit cierpień przypadających na jednego człowieka. Podobno dostajemy ich tyle, ile jesteśmy w stanie udźwignąć.

Myślisz  że napiszesz do mnie po paru miesiącach milczenia  a ja będę skakać z radości i krzyczeć ze szczęścia? Chyba sobie żartujesz frajerze.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Myślisz, że napiszesz do mnie po paru miesiącach milczenia, a ja będę skakać z radości i krzyczeć ze szczęścia? Chyba sobie żartujesz frajerze.

Tak  czuje różnice pomiędzy pepsi a colą  owszem nie zjadam od razu chipsa  tylko najpierw oblizuje go dookoła  skittlesy jem kolorami  nie dojadam do końca obiadów  za to potrafię przy tym wypić litr napoju. Nie jestem taka jak wszyscy  po prostu jestem sobą. I jeśli ci to nie odpowiada to może powinieneś spierdalać?

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Tak, czuje różnice pomiędzy pepsi a colą, owszem nie zjadam od razu chipsa, tylko najpierw oblizuje go dookoła, skittlesy jem kolorami, nie dojadam do końca obiadów, za to potrafię przy tym wypić litr napoju. Nie jestem taka jak wszyscy, po prostu jestem sobą. I jeśli ci to nie odpowiada to może powinieneś spierdalać?

Warto było Cię spotkać  aby się dowiedzieć  że istnieją takie oczy jak Twoje.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Warto było Cię spotkać, aby się dowiedzieć, że istnieją takie oczy jak Twoje.

Nikt nigdy nie odejdzie od Ciebie w 100 . Bo każdy zostawia w Tobie coś po sobie. O każdym masz jakieś wspomnienie.

jachcenajamaice dodano: 22 grudnia 2012

Nikt nigdy nie odejdzie od Ciebie w 100%. Bo każdy zostawia w Tobie coś po sobie. O każdym masz jakieś wspomnienie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć