głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieprzezroczystosc

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w życiu: 1. Nie dostawać wszystkiego  czego się chce 2. Otrzymywać wszystko  czego się zapragnie

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w życiu: 1. Nie dostawać wszystkiego, czego się chce 2. Otrzymywać wszystko, czego się zapragnie

Kochać jest łatwo. To  można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik  dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym  jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę  zawsze pozostaje jakiś podskórny strach  że może się pomylić  a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie  jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok  a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Uwielbiam pisać z ludźmi  którzy odpisują z niewyobrażalną prędkością. Czuję wtedy  że naprawdę chcą ze mną rozmawiać.

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Uwielbiam pisać z ludźmi, którzy odpisują z niewyobrażalną prędkością. Czuję wtedy, że naprawdę chcą ze mną rozmawiać.

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty  krótkie chwile  gdy wydaje się  że mamy to  czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się  że to był tylko przedsmak tego  co mogliśmy mieć  bo przecież znów się nie udało.

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty, krótkie chwile, gdy wydaje się, że mamy to, czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się, że to był tylko przedsmak tego, co mogliśmy mieć, bo przecież znów się nie udało.

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i zbiegów okoliczności musiało zaistnieć  aby doprowadzić do naszego spotkania. Wystarczyła tylko jedna inna decyzja w moim  albo w twoim życiu  jedna droga w prawo zamiast w lewo i nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu. A jednak  przydarzyło nam się to i pozwala mi wierzyć  że wszystko jest możliwe  skoro los zaszedł z nami aż tak daleko

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i zbiegów okoliczności musiało zaistnieć, aby doprowadzić do naszego spotkania. Wystarczyła tylko jedna inna decyzja w moim, albo w twoim życiu, jedna droga w prawo zamiast w lewo i nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu. A jednak, przydarzyło nam się to i pozwala mi wierzyć, że wszystko jest możliwe, skoro los zaszedł z nami aż tak daleko

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety  która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała  odciąłbym jej nogi  by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc  że wyrwie mi serce  jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby  która zrozumie naszą historię. Często okazuje się  że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek  o którym sądziliśmy  że rozumie nas najlepiej  odnosi się do nas później ze współczuciem  obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie  których obchodzimy  dzielą się na dwie grupy: tych  którzy nas rozumieją i tych  którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś  kto ma obie te cechy naraz.

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Jeśli o mnie myślisz  przepraszam  że tracisz niepotrzebnie czas. Jeśli myślisz  że się we mnie zakochałeś  przepraszam za to złudzenie  na pewno szybko minie. Jeśli boli Cię serduszko od tych słów  przepraszam  że je napisałam. Jeśli przeze mnie kiedykolwiek będziesz czuł smutek  przepraszam  że jestem  ze spotkałeś mnie na swojej drodze życia

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Jeśli o mnie myślisz  przepraszam, że tracisz niepotrzebnie czas. Jeśli myślisz, że się we mnie zakochałeś  przepraszam za to złudzenie, na pewno szybko minie. Jeśli boli Cię serduszko od tych słów  przepraszam, że je napisałam. Jeśli przeze mnie kiedykolwiek będziesz czuł smutek  przepraszam, że jestem, ze spotkałeś mnie na swojej drodze życia&

bywają takie dni i noce  które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy  które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas  zapisane w łańcuchu pozornych przypadków  nieuchronne jak świt po ciemności

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności

Wszystko albo nic. Zasada związku  albo kocham całym sercem albo z obowiązku  albo się poświęcam albo olewam totalnie  ale zawsze te wybory kończą się fatalnie.

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Wszystko albo nic. Zasada związku, albo kocham całym sercem albo z obowiązku, albo się poświęcam albo olewam totalnie, ale zawsze te wybory kończą się fatalnie.

Jestem od Ciebie tak cholernie uzależniony  ze gdy nie ma Cię przy mnie to staję się jakiś głupi i do tego wszystko mnie denerwuje. Jesteś taka słodka  że potrzebuję tulić Cię i całować 40 h na dobę Kinga i Konrad

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Jestem od Ciebie tak cholernie uzależniony, ze gdy nie ma Cię przy mnie to staję się jakiś głupi i do tego wszystko mnie denerwuje. Jesteś taka słodka, że potrzebuję tulić Cię i całować 40 h na dobę-Kinga i Konrad

Kiedy uczucie gaśnie nie należy odchodzić. Trzeba zostać i czekać  aż całkowicie zgaśnie  bo jeśli to już nastąpi  będzie można odejść z myślą  że z pewnością nie ma już do czego wracać.

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Kiedy uczucie gaśnie,nie należy odchodzić. Trzeba zostać i czekać, aż całkowicie zgaśnie, bo jeśli to już nastąpi, będzie można odejść z myślą, że z pewnością nie ma już do czego wracać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć