 |
|
Actually, the best gift you could have given her was a lifetime of adventures...
|
|
 |
|
my favourite thing to do is to go where I've never been.
|
|
 |
|
I want to make memories all over the world.
|
|
 |
|
wherever you go, go with all your heart.
|
|
 |
|
I haven't been everywhere, but it's on my list.
|
|
 |
|
Szeroki świat jest pełen wielkich cierpień, i wielkich radości, mój przyjacielu. To pierwsze utrzyma Cię na właściwej drodze, a drugie sprawi ze podróż będzie znośna.
|
|
 |
|
I am going to see the world and share it with the world.
|
|
 |
|
watch out for that girl. one day she may change the world!
|
|
 |
|
oddałabym wszystko żeby usłyszeć choć pół Twojego oddechu teraz.
|
|
 |
|
Trochę przeraziło mnie to, że w piątkowy wieczór, kończąc drinka w jednym z tutejszych lokali, stwierdziłam, że problemy wcale nie rozwiążą się z pustymi szklankami po drinkach. z drugiej zaś strony, puste filiżanki po kawie, na wpół nie dopite herbaty również tego nie rozwiążą.
|
|
 |
|
Jestem wolna. Wolnym człowiekiem, z własną wiarą, z własną nadzieją, z własną wyidealizowaną wolnością. Wolność jest stanem umysłu. Mój umysł jest wolny. Beztrosko, beznadziejnie wolny.
|
|
 |
|
Wdycham jesienne powietrze, rozglądam się i widzę obok siebie ludzi, którzy są zawsze. Od 10 lat oni są przy mnie. Wypuszczam z ulgą powietrze, już nie muszę podduszać mojego ciała, nie muszę sięgać po coś ostrego, głodzić się czy zamykać na całe dnie w pokoju. Jestem szczęśliwa. Tu i teraz, nie interesuje mnie moja przeszłość i nie przejmuje się przyszłość. Po prostu tu i teraz.
|
|
|
|