głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niepoprawna_marzycielka_

''Nigdy się tym nie nasycę. Nie nasycę się Tobą.''

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

''Nigdy się tym nie nasycę. Nie nasycę się Tobą.''

„Cząstka Ciebie zostaje z tym  kto sobie poszedł.”

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

„Cząstka Ciebie zostaje z tym, kto sobie poszedł.”

''Ci którzy najbardziej nas kochają  prawie zawsze czują w głębi serca  co się z nami dzieje.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

''Ci którzy najbardziej nas kochają, prawie zawsze czują w głębi serca, co się z nami dzieje."

„Pokazałeś mi raj  który zniknął.”

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

„Pokazałeś mi raj, który zniknął.”

 Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

"Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?"

  Nie ma nic trudniejszego od czekania. Musze się z tym oswoić  poczuć  ze jesteś ze mną  nawet jeśli nie ma cie w pobliżu.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

,,Nie ma nic trudniejszego od czekania. Musze się z tym oswoić, poczuć, ze jesteś ze mną, nawet jeśli nie ma cie w pobliżu."

 Są takie zdania  po których kropka brzmi doprawdy niezwykle wyraźnie.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

"Są takie zdania, po których kropka brzmi doprawdy niezwykle wyraźnie."

 Nikt mi nie powie  że łatwo jest dorastać  kiedy ma się wszystko podetknięte pod nos. Właśnie wtedy przychodzą człowiekowi do głowy najgłupsze pomysły.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 marca 2014

"Nikt mi nie powie, że łatwo jest dorastać, kiedy ma się wszystko podetknięte pod nos. Właśnie wtedy przychodzą człowiekowi do głowy najgłupsze pomysły."

Uśmiecham się z uprzejmości. Śmieję się  aby ukryć moja melancholie. I ponieważ nie udaje mi się jej ukryć pod maską śmiechu przed innymi  więc pije  aby ukryć przynajmniej przed sobą. Pije   aby wygładzić fałdy mojej duszy  ale fałd duszy nie można usunąć  można je wyprostować na chwilę  jak zmarszczki na twarzy  które panie wygładzają za pomocą masażu  znikają na godzinę  ale powracają znowu i zarysowują się jeszcze silniej niż przedtem.

bezszelestna dodano: 4 marca 2014

Uśmiecham się z uprzejmości. Śmieję się, aby ukryć moja melancholie. I ponieważ nie udaje mi się jej ukryć pod maską śmiechu przed innymi, więc pije, aby ukryć przynajmniej przed sobą. Pije , aby wygładzić fałdy mojej duszy, ale fałd duszy nie można usunąć, można je wyprostować na chwilę, jak zmarszczki na twarzy, które panie wygładzają za pomocą masażu; znikają na godzinę, ale powracają znowu i zarysowują się jeszcze silniej niż przedtem.

Piekielnie niewesoło kroczyć tak przez życie bez radości  odczuwać tylko żal i smutek.

bezszelestna dodano: 4 marca 2014

Piekielnie niewesoło kroczyć tak przez życie bez radości, odczuwać tylko żal i smutek.

Czasem depresja mnie zżera i trudno mi uwierzyć  że cały świat nie zatrzymuje się  by cierpieć razem ze mną.

bezszelestna dodano: 4 marca 2014

Czasem depresja mnie zżera i trudno mi uwierzyć, że cały świat nie zatrzymuje się, by cierpieć razem ze mną.

Przychodzi taki czas w życiu  kiedy niczego nie można być pewnym. To  co się wiedziało wcześniej  wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się  całe moje jestestwo  bycie  kruszy się  rozpada  i nie można pozbierać kawałków. Następnego dnia trzeba wstać z łóżka jako względna całość i funkcjonować  by nie odwieziono do psychiatryka.

bezszelestna dodano: 4 marca 2014

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy niczego nie można być pewnym. To, co się wiedziało wcześniej, wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się, całe moje jestestwo, bycie, kruszy się, rozpada, i nie można pozbierać kawałków. Następnego dnia trzeba wstać z łóżka jako względna całość i funkcjonować, by nie odwieziono do psychiatryka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć