głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieodgadniona

powiedział  że kocha odchodząc. wolałaby  żeby ją nienawidził zostając.

abstracion dodano: 22 marca 2012

powiedział, że kocha odchodząc. wolałaby, żeby ją nienawidził zostając.

nie rozumiesz  nie widzisz tego co jest dla Ciebie tlenem. absurdem jest fakt  ze zauwazasz to dopiero gdy odetna Ci jego dopływ. dusisz się  po omacku starając się nabrać powietrza. wspomnienia  który jak zakażony tlen wirują w Twoich płucach dusząc Cię jeszcze bardziej. nie możesz otworzyć okna. jesteś bez wyjścia. dławienie się brakiem powietrza  czegoś najcenniejszego  najistotniejszego jest Twoim jedyną opcją  jaką możesz brać pod uwagę. warto doceniać  że nasze serce ma czym oddychać. w każdej chwili ktoś może nam zapierdolić butle tlenową. nasze szczęście.

abstracion dodano: 22 marca 2012

nie rozumiesz, nie widzisz tego co jest dla Ciebie tlenem. absurdem jest fakt, ze zauwazasz to dopiero gdy odetna Ci jego dopływ. dusisz się, po omacku starając się nabrać powietrza. wspomnienia, który jak zakażony tlen wirują w Twoich płucach dusząc Cię jeszcze bardziej. nie możesz otworzyć okna. jesteś bez wyjścia. dławienie się brakiem powietrza, czegoś najcenniejszego, najistotniejszego jest Twoim jedyną opcją, jaką możesz brać pod uwagę. warto doceniać, że nasze serce ma czym oddychać. w każdej chwili ktoś może nam zapierdolić butle tlenową. nasze szczęście.

To  że umiem żyć bez niego  nie znaczy  że chcę.

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

To, że umiem żyć bez niego, nie znaczy, że chcę.

There's a truth in your eyes..

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

There's a truth in your eyes..

The smile on your face lets me know that you need me  honey.

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

The smile on your face lets me know that you need me, honey.

we are young  we are wrong  we are fine :

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

we are young, we are wrong, we are fine :)

We were young  we were wrong. We were fine all along.

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

We were young, we were wrong. We were fine all along.

It's like wishing for rain as I stand in the desert

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

It's like wishing for rain as I stand in the desert,

Pomimo faktu  że kompletnie rozjebał mi psychikę  wielu rzeczy mnie nauczył.

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

Pomimo faktu, że kompletnie rozjebał mi psychikę, wielu rzeczy mnie nauczył.

 co?  nic  chcę się kochać.

hey.life_fuckyou.xd dodano: 21 marca 2012

-co? -nic, chcę się kochać.

nagapiłam się już na tych co krzywo na mnie patrzą  i chcą mnie zrównać z ziemią  tak jak zioło z amfą.

aendezeet dodano: 21 marca 2012

nagapiłam się już na tych co krzywo na mnie patrzą, i chcą mnie zrównać z ziemią, tak jak zioło z amfą.

Niesamowite uczucie  kiedy patrzysz na łzy szczęścia osoby  której pomagałaś osiągnąć to co było dla niej ważne  gdy robiłaś wszystko  żeby coś jej się udało. Emocje nie do opisania  dla takich chwil warto żyć.

aendezeet dodano: 21 marca 2012

Niesamowite uczucie, kiedy patrzysz na łzy szczęścia osoby, której pomagałaś osiągnąć to co było dla niej ważne, gdy robiłaś wszystko, żeby coś jej się udało. Emocje nie do opisania, dla takich chwil warto żyć.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć