głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nienawidzecieskarbie

Szkoła jest jak komisariat   oni mnie pytają  a ja nigdy nic nie wiem!

mamba.x3 dodano: 14 października 2011

Szkoła jest jak komisariat - oni mnie pytają, a ja nigdy nic nie wiem!

Przychodzi Ronaldo do fryzjera i mówi GOOL

mamba.x3 dodano: 14 października 2011

Przychodzi Ronaldo do fryzjera i mówi GOOL

       Miałaś kiedyś tak  że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą.? Że czytałaś sms zachowane z sierpnia  że wszędzie szukałaś jego zapachu  jego spojrzenia i jego głosu  miałaś tak  że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu  miałaś tak  że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym  że masz wyjebane.? Miałaś kiedyś tak  że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku  żyłaś kiedykolwiek ze świadomością  że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? No właśnie  nie miałaś tak więc nie mów mi  że rozumiesz.

mautaa.x3 dodano: 14 października 2011

` Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą.? Że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane.? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? No właśnie, nie miałaś tak,więc nie mów mi ,że rozumiesz.

  Doceniasz to co masz lecz dopiero gdy to tracisz bierz się za to ostro zanim miłość zaprzepaścisz  chujowe uczucie to na pewno.

mautaa.x3 dodano: 14 października 2011

` Doceniasz to co masz lecz dopiero gdy to tracisz bierz się za to ostro zanim miłość zaprzepaścisz, chujowe uczucie to na pewno.

  Wstrzymuję łzy .. Ale po co .. Ciebie i tak to nie obchodzi . Widzisz tylko siebie i swoje chore potrzeby.

mautaa.x3 dodano: 14 października 2011

` Wstrzymuję łzy .. Ale po co .. Ciebie i tak to nie obchodzi . Widzisz tylko siebie i swoje chore potrzeby.

Ty jesteś taka wredna z natury   czy masz całoroczny okres .? :D

mamba.x3 dodano: 14 października 2011

Ty jesteś taka wredna z natury , czy masz całoroczny okres .? :D

Kiedy jest święto ucznia ?     mamba.x3

mamba.x3 dodano: 14 października 2011

Kiedy jest święto ucznia ? || mamba.x3

lubię fizykę jak wszystko rozumiem  dlatego nie lubię fizyki.    wziuum

mamba.x3 dodano: 14 października 2011

lubię fizykę jak wszystko rozumiem, dlatego nie lubię fizyki. || wziuum

' Napewno nic nie dzieje się przypadkiem  nie ja to ustalam  a często jest jak ja chcę  mam charakter nie oglądam się za plecy  biorę życie jakie jest i potrafię się tym cieszyć . ! '   o

kochamtenstanx3 dodano: 14 października 2011

' Napewno nic nie dzieje się przypadkiem nie ja to ustalam, a często jest jak ja chcę mam charakter nie oglądam się za plecy biorę życie jakie jest i potrafię się tym cieszyć . ! ' ; o

' Każdy dobrze wie ...        tego co nam zapisane nie da zmienić się       idziesz tylko jedną z dróg jedną chwytasz nić . ! '  o  dobrze wiesz  że już tak miało być

kochamtenstanx3 dodano: 14 października 2011

' Każdy dobrze wie ... tego co nam zapisane nie da zmienić się idziesz tylko jedną z dróg,jedną chwytasz nić . ! ' ;o dobrze wiesz, że już tak miało być

' Nie szukaj winy wytęż wyobraźnie  cokolwiek czynisz czyń to rozważnie. ! '

kochamtenstanx3 dodano: 14 października 2011

' Nie szukaj winy wytęż wyobraźnie cokolwiek czynisz czyń to rozważnie. ! '

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 14 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć