głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niemownicnikomu

Przecież nie prosi się o miłość  to jedyna rzecz  o którą nie można prosić  można się tylko modlić żeby trwała.

czarnadusza dodano: 3 kwietnia 2013

Przecież nie prosi się o miłość, to jedyna rzecz, o którą nie można prosić, można się tylko modlić żeby trwała.

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym  co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to  czego kompletnie się nie spodziewasz.

czarnadusza dodano: 3 kwietnia 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Wyrwij mi oczy  bym nie musiała patrzeć na ten świat. Świat bez Ciebie. Bym przestała płakać  dławiąc się tymi łzami  które są tak żałosne. Roztrzaskaj czaszkę o ścianę  by wszystkie wspomnienia odeszły w zapomnienie. Utnij mi język  bym przestała szeptać o tym  jak bardzo za Tobą tęsknię. Utnij mi dłonie  abym z każdym dniem coraz bardziej nie pragnęła Twojego dotyku. Wyrwij mi serce  bym przestała czuć cokolwiek.

czarnadusza dodano: 3 kwietnia 2013

Wyrwij mi oczy, bym nie musiała patrzeć na ten świat. Świat bez Ciebie. Bym przestała płakać, dławiąc się tymi łzami, które są tak żałosne. Roztrzaskaj czaszkę o ścianę, by wszystkie wspomnienia odeszły w zapomnienie. Utnij mi język, bym przestała szeptać o tym, jak bardzo za Tobą tęsknię. Utnij mi dłonie, abym z każdym dniem coraz bardziej nie pragnęła Twojego dotyku. Wyrwij mi serce, bym przestała czuć cokolwiek.

Czy chciałaś kiedyś zadać komuś pytanie  ale nie zrobiłaś tego  bo w głębi serca wiedziałaś  że nie jesteś w stanie znieść odpowiedzi?

czarnadusza dodano: 3 kwietnia 2013

Czy chciałaś kiedyś zadać komuś pytanie, ale nie zrobiłaś tego, bo w głębi serca wiedziałaś, że nie jesteś w stanie znieść odpowiedzi?

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego  jak powinno wyglądać nasze życie  namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się  że ono nigdy nie wygląda tak  jak sobie wyobrażaliśmy.

czarnadusza dodano: 3 kwietnia 2013

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego, jak powinno wyglądać nasze życie, namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że ono nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy.

faktem jest  że ci ufałam i kochałam bezgranicznie.

just_kapsel dodano: 2 kwietnia 2013

faktem jest, że ci ufałam i kochałam bezgranicznie.

Miałem marzenia i plany. Podobno człowiek  który się ich wyzbywa przestaję być człowiekiem. Zaczyna się cofać emocjonalnie i duchowo  stając się maszyną. Po prostu umiera. Miałem to  miałem szczęście i nawet uśmiech na twarzy. Miałem chwile  które mogłyby posłużyć do scenariusza filmu czy to horroru  romansu  a może komedii. Miałem serce  może chore  ale było. Miałem duszę  trochę zagubioną i rozmarzoną  ale zachwycała  gdy wgłębiałeś się w nią. Dziś  teraz  mam rany i blizny. Roztrzaskane serce i podartą duszę. Zranioną nadzieję i zgwałconą wiarę. Marzenia prysły jak czar tamtych dni. A plany  kurwa  przecież i tak je chuj strzeli. A co będzie jutro? Jutro będzie kolejny dzień. Kolejny  który nie zmieni zupełnie nic. I choć chciałbym przestać się gubić w ciemnościach wnętrz mojego ciała  nie potrafię. Potrzebuję Słońca. Słońca  które ogrzeje i rozświetli mnie. Ale czy dziurawy Księżyc może prosić o Słońce?

skejter dodano: 2 kwietnia 2013

Miałem marzenia i plany. Podobno człowiek, który się ich wyzbywa przestaję być człowiekiem. Zaczyna się cofać emocjonalnie i duchowo, stając się maszyną. Po prostu umiera. Miałem to, miałem szczęście i nawet uśmiech na twarzy. Miałem chwile, które mogłyby posłużyć do scenariusza filmu czy to horroru, romansu, a może komedii. Miałem serce, może chore, ale było. Miałem duszę, trochę zagubioną i rozmarzoną, ale zachwycała, gdy wgłębiałeś się w nią. Dziś, teraz, mam rany i blizny. Roztrzaskane serce i podartą duszę. Zranioną nadzieję i zgwałconą wiarę. Marzenia prysły jak czar tamtych dni. A plany, kurwa, przecież i tak je chuj strzeli. A co będzie jutro? Jutro będzie kolejny dzień. Kolejny, który nie zmieni zupełnie nic. I choć chciałbym przestać się gubić w ciemnościach wnętrz mojego ciała, nie potrafię. Potrzebuję Słońca. Słońca, które ogrzeje i rozświetli mnie. Ale czy dziurawy Księżyc może prosić o Słońce?

na chwilę obecną najbardziej cieszy mnie fakt  iż jest jest już po świętach!

just_kapsel dodano: 1 kwietnia 2013

na chwilę obecną najbardziej cieszy mnie fakt, iż jest jest już po świętach! ;)

sztuczni jak plastikowe kubki do wódki

cooookies dodano: 1 kwietnia 2013

sztuczni jak plastikowe kubki do wódki

Za Ciebie kochanie  jesteś na pierwszym miejscu. Za co? Dobrze wiesz  za nadanie życiu sensu.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Za Ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu. Za co? Dobrze wiesz, za nadanie życiu sensu.

dodano dziś o 16:46  a jest 12:12. moblo zagina czasoprzestrzeń!    teksty just_kapsel dodał komentarz: dodano dziś o 16:46, a jest 12:12. moblo zagina czasoprzestrzeń! ;) do wpisu 1 kwietnia 2013
Ja potrzebowałam Ciebie  Ty potrzebowałeś THC.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Ja potrzebowałam Ciebie, Ty potrzebowałeś THC.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć