głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niemainnejnazwy

Boję się  że pewnego dnia nie wytrzymam. Upiję się. Podejdę do Ciebie i wykrzyczę Ci w twarz jakim dupkiem jesteś... a na końcu dodam  że Cię kocham. I znając mnie dorzucę  że Cię pierdolę!

niunciaa93 dodano: 26 lipca 2011

Boję się, że pewnego dnia nie wytrzymam. Upiję się. Podejdę do Ciebie i wykrzyczę Ci w twarz jakim dupkiem jesteś... a na końcu dodam, że Cię kocham. I znając mnie dorzucę, że Cię pierdolę!

Podniosłam wzrok i zobaczyłam go  robił coś co kochałam najbardziej na świecie   uśmiechał się. Był taki piękny  że zaniemówiłam z wrażenia  i znów wyszłam na idiotkę.

niunciaa93 dodano: 26 lipca 2011

Podniosłam wzrok i zobaczyłam go, robił coś co kochałam najbardziej na świecie - uśmiechał się. Był taki piękny, że zaniemówiłam z wrażenia, i znów wyszłam na idiotkę.

Sαmotność   Doskwierα Mi To  Gdy Nie Mα Ciebie .  Smutek   Coś  Co Nierozerwαlnie Się Z Tym Łączy .  Miłość   Jedyne Lekαrstwo Nα Tą Zαrαźliwą Chorobę

niunciaa93 dodano: 26 lipca 2011

Sαmotność - Doskwierα Mi To, Gdy Nie Mα Ciebie . Smutek - Coś, Co Nierozerwαlnie Się Z Tym Łączy . Miłość - Jedyne Lekαrstwo Nα Tą Zαrαźliwą Chorobę

: to że uwielbiam się śmiać i wygłupiać nie znaczy że robię z siebie idiotkę. drażni Cię to ? to już nie moja sprawa kochanie   nie obchodzi mnie że sztywniaków drażnię .

niunciaa93 dodano: 26 lipca 2011

: to że uwielbiam się śmiać i wygłupiać nie znaczy że robię z siebie idiotkę. drażni Cię to ? to już nie moja sprawa kochanie , nie obchodzi mnie że sztywniaków drażnię .

:  Dawno cię nie widziałem  zmieniłaś się .  Jedyne co się we mnie zmieniło  to to że nauczyłam się idealnie kłamać  stałam się odważniejsza i potrafię wypić trzy razy więcej niż kiedyś . Tak to w XXI wieku znaczy   dojrzałam'' .

niunciaa93 dodano: 26 lipca 2011

: -Dawno cię nie widziałem, zmieniłaś się . -Jedyne co się we mnie zmieniło, to to że nauczyłam się idealnie kłamać, stałam się odważniejsza i potrafię wypić trzy razy więcej niż kiedyś . Tak to w XXI wieku znaczy ,,dojrzałam'' .

  ja chce tylko Twojego szczęścia..   spierdalaj! znajdź sobie własne.

kochamciedupku dodano: 26 lipca 2011

- ja chce tylko Twojego szczęścia.. - spierdalaj! znajdź sobie własne.

Posłuchaj  chodź ze mną  chociaż zupełnie nie wiem dokąd    Chodź ze mną  by sens nadać życia krokom    Ze mną ku słońcu  może gdzieś nad przepaść ze mną    Po szczęście albo po szaleństwo w ciemność ze mną    Marsz długi jak mało  marsz niemal w nieskończoność    Za ręce  by razem iść ku losowi nawet spłonąć.

kochamciedupku dodano: 26 lipca 2011

Posłuchaj, chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd Chodź ze mną, by sens nadać życia krokom Ze mną ku słońcu, może gdzieś nad przepaść ze mną Po szczęście albo po szaleństwo w ciemność ze mną Marsz długi jak mało, marsz niemal w nieskończoność Za ręce, by razem iść ku losowi nawet spłonąć.

a razem z Tobą.. razem z Tobą odeszło wszystko. i choć byłeś tylko kolejnym frajerkiem  moje serce i tak na zawsze zostanie przy Tobie

kochamciedupku dodano: 26 lipca 2011

a razem z Tobą.. razem z Tobą odeszło wszystko. i choć byłeś tylko kolejnym frajerkiem- moje serce i tak na zawsze zostanie przy Tobie

i kiedy odszedłeś.. wszystko było inaczej. poniedziałki przeżywałam inaczej. zajęcia szkolne inaczej. uśmiech inaczej. radość inaczej. smutek inaczej. żal inaczej. życie inaczej. wszystko inaczej..

kochamciedupku dodano: 26 lipca 2011

i kiedy odszedłeś.. wszystko było inaczej. poniedziałki przeżywałam inaczej. zajęcia szkolne inaczej. uśmiech inaczej. radość inaczej. smutek inaczej. żal inaczej. życie inaczej. wszystko inaczej..

ooo tak  popieram! teksty kochamciedupku dodał komentarz: ooo tak, popieram! do wpisu 25 lipca 2011
Myśl że całe jej życie składa się tylko z czekania na niego.Najpierw czekała na to aż pojawi się w jej życiu potem na to kiedy wreszcie znajdzie dla niej miejse w swoim własnym.Czekała na telefony i wiadomości od niego nawet o tym nie myśląc nie zdając sobie z tego sprawy.A teraz? Teraz czeka aż ją pokocha.Nawet jeśli nigdy ma się to nie wydarzyć to przecież i tak całe życie czeka na niego.

niunciaa93 dodano: 25 lipca 2011

Myśl,że całe jej życie składa się tylko z czekania na niego.Najpierw czekała na to,aż pojawi się w jej życiu,potem na to,kiedy wreszcie znajdzie dla niej miejse w swoim własnym.Czekała na telefony i wiadomości od niego nawet o tym nie myśląc,nie zdając sobie z tego sprawy.A teraz? Teraz czeka,aż ją pokocha.Nawet jeśli nigdy ma się to nie wydarzyć,to przecież i tak całe życie czeka na niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć