głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieklamkochaniexd

I nawet  gdyby jego bliskość była trucizną  zostałabym z nim tak długo  aż umrę.

59sekund dodano: 16 kwietnia 2015

I nawet, gdyby jego bliskość była trucizną, zostałabym z nim tak długo, aż umrę.

Uśmiech ukochanej osoby z rana  to coś to sprawia  że zwykły dzień zaczyna się o niebo lepiej.

59sekund dodano: 16 kwietnia 2015

Uśmiech ukochanej osoby z rana, to coś to sprawia, że zwykły dzień zaczyna się o niebo lepiej.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu  otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek  myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

59sekund dodano: 16 kwietnia 2015

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

To może zabrzmieć jak banał  ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku  to widać na zewnątrz.

59sekund dodano: 16 kwietnia 2015

To może zabrzmieć jak banał, ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku, to widać na zewnątrz.

Moje serce zimne  erytrocyty głodne tych promili  aż w moich oczach zobaczyłbyś obłęd. Robię swoje i pierdole co w tej chwili modne.

melancolie dodano: 14 kwietnia 2015

Moje serce zimne, erytrocyty głodne tych promili, aż w moich oczach zobaczyłbyś obłęd. Robię swoje i pierdole co w tej chwili modne.

A co jeśli wróci i zniszczy ci duszę i głowę na nowo? To staje się zimna  serce czarne jak zero Kelvina. Boli coraz mniej  kiedy coraz więcej chwil z nim dzień w dzień zapominasz. Usłyszała o zaręczynach lada chwila  nadal piła więc obojętna jej pozostała mina  pomyślała zimna  Niech sobie dyma tego manekina ta balerina   a na razie nalej wina.

melancolie dodano: 14 kwietnia 2015

A co jeśli wróci i zniszczy ci duszę i głowę na nowo? To staje się zimna, serce czarne jak zero Kelvina. Boli coraz mniej, kiedy coraz więcej chwil z nim dzień w dzień zapominasz. Usłyszała o zaręczynach lada chwila, nadal piła więc obojętna jej pozostała mina, pomyślała zimna "Niech sobie dyma tego manekina ta balerina", a na razie nalej wina.

Dla ciebie zawsze byłam druga  wiem  ty dla mnie mogłeś być tym pierwszym. Mówiłeś mi  że nam się uda chcieć  że razem będziemy bezpieczni.Tyle razy chciałam ufać tobie. Ciągle udowadniasz  że myliłam się.  Może w końcu sam mi powiesz  Że nigdy nie wiedziałeś czego chcesz.

melancolie dodano: 14 kwietnia 2015

Dla ciebie zawsze byłam druga, wiem, ty dla mnie mogłeś być tym pierwszym. Mówiłeś mi, że nam się uda chcieć, że razem będziemy bezpieczni.Tyle razy chciałam ufać tobie. Ciągle udowadniasz, że myliłam się. Może w końcu sam mi powiesz Że nigdy nie wiedziałeś czego chcesz.

Jestem tu  zaraz obok tego całego zniszczonego świata. Jestem w całej swej zwyczajności. Jestem tu i możesz być razem ze mną.Jestem i nigdzie się nie wybieram.

59sekund dodano: 13 kwietnia 2015

Jestem tu, zaraz obok tego całego zniszczonego świata. Jestem w całej swej zwyczajności. Jestem tu i możesz być razem ze mną.Jestem i nigdzie się nie wybieram.

Sprawił  że coś poczułam. zaznałam miłości  zrobił ze mną coś czego nikt nigdy wcześniej nie potrafił. Zwariowałam  zwariowałam z miłości do niego.I wiem  a nawet jestem pewna  jak nigdy nikogo  jestem pewna  że on też oszalał  oszalał na moim punkcie. Chce krzyczeć jak mi dobrze z nim  bo to co czuję jest ogromne  przeraźliwie ogromne.

59sekund dodano: 13 kwietnia 2015

Sprawił, że coś poczułam. zaznałam miłości, zrobił ze mną coś czego nikt nigdy wcześniej nie potrafił. Zwariowałam, zwariowałam z miłości do niego.I wiem, a nawet jestem pewna, jak nigdy nikogo, jestem pewna, że on też oszalał, oszalał na moim punkcie. Chce krzyczeć jak mi dobrze z nim, bo to co czuję jest ogromne, przeraźliwie ogromne.

Najpiękniejsze są dni  kiedy potrafimy być tak po prostu bezgranicznie szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu.

59sekund dodano: 8 kwietnia 2015

Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu bezgranicznie szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu.

Kocham Cię  tak bardzo  tak szczerze  tak prawdziwie  tak mocno  tak niesamowicie  tak jak nigdy nikogo  tak na zawsze.

59sekund dodano: 8 kwietnia 2015

Kocham Cię, tak bardzo, tak szczerze, tak prawdziwie, tak mocno, tak niesamowicie, tak jak nigdy nikogo, tak na zawsze.

Stówę podniesie każdy  człowieka niekoniecznie.— Odgłosy miasta

melancolie dodano: 7 kwietnia 2015

Stówę podniesie każdy, człowieka niekoniecznie.— Odgłosy miasta

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć