głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niejestfajniexd

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia  być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy..

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy..

Czytając rano wiadomości  które w nocy mi pisałeś kiedy spałam mogę z czystym sumieniem powiedzieć  że jesteś najwspanialszym chłopakiem na świecie .

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

Czytając rano wiadomości, które w nocy mi pisałeś kiedy spałam mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteś najwspanialszym chłopakiem na świecie .

I nigdy nie mów  że kochasz tylko po to  żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach  skoro wiesz  że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego  skoro wiesz  że sam pijesz. Nigdy nie mów  że Cię nie ma  lecz po prostu powiedz  że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów  że wszystko Ci się we mnie podoba  jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów  że jestem jedyna  wyjątkowa  skoro wiesz  że to gówno prawda. Nigdy nie całuj  jeśli wiesz  że to dla Ciebie nic nie znaczy  bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów  zapomnij   skoro wiesz  że i tak tego nie zrobię  bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów  że to nie jest takie trudne  jeśli wiesz  że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów  skoro wiesz  że niedługo zostawisz  złamiesz serce i powiesz  spierdalaj . Proszę Cię  nie kłam. Czy wymagam za wiele?

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Gdy nie miałam  podzielił się. Gdy cierpiałam  wysłuchał. Gdy nie rozumiałam  wytłumaczył. Gdy płakałam  otarł łzy. Gdy zostałam  poczekał. Gdy zawiodłam  wybaczył. Gdy podziękowałam  zapytał:  za co?  .♥

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?` .♥

żeby tylko teraz wiedział   jak jest mi źle ...

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

żeby tylko teraz wiedział , jak jest mi źle ...

zachmurzone niebo wywoływało w niej nieogarniony strach.

macicomomento dodano: 8 kwietnia 2011

zachmurzone niebo wywoływało w niej nieogarniony strach.

Dwa razy pomyśl zanim coś powiesz  bo ja to zapamiętam.

vermii dodano: 8 kwietnia 2011

Dwa razy pomyśl zanim coś powiesz, bo ja to zapamiętam.

Jest taki dzień  że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają   nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku   że to wcale nie Twoja wina lecz jego!

macicomomento dodano: 7 kwietnia 2011

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego!

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie najważniejsza  najpiękniejsza  najlepsza  że mnie kochasz jak nikogo innego  że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną  dla której zrobiłbyś wszystko.

macicomomento dodano: 7 kwietnia 2011

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.

macicomomento dodano: 7 kwietnia 2011

A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.

i był jej indywidualnym szczęściem  choć dalekim od jej ideałów  ale najważniejsze  że prawdziwym.

macicomomento dodano: 7 kwietnia 2011

i był jej indywidualnym szczęściem, choć dalekim od jej ideałów, ale najważniejsze, że prawdziwym.

siedziała sama w szarym wagonie  rysując serce na szybie.

macicomomento dodano: 7 kwietnia 2011

siedziała sama w szarym wagonie, rysując serce na szybie.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć