głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieelegancka

Na obecną chwilę wystarczyłby mi tylko spacer z Tobą..

ciamciaramciaa dodano: 23 września 2012

Na obecną chwilę wystarczyłby mi tylko spacer z Tobą..

Zbieram na psychiatrę .

ciamciaramciaa dodano: 23 września 2012

Zbieram na psychiatrę .

Wiem  wiem. Trochę się pojebało.  Ale może herbaty? Herbata dobra rzecz.

sadistic dodano: 23 września 2012

Wiem, wiem. Trochę się pojebało. Ale może herbaty? Herbata dobra rzecz.

Czuję  że coś nas łączy. Czuję  że coś nas wspólnie wkurwia.

sadistic dodano: 23 września 2012

Czuję, że coś nas łączy. Czuję, że coś nas wspólnie wkurwia.

Nigdy nie żałuj znajomości z kimś  przez kogo byłeś chociaż przez chwilę szczęśliwy.

sadistic dodano: 23 września 2012

Nigdy nie żałuj znajomości z kimś, przez kogo byłeś chociaż przez chwilę szczęśliwy.

Pamiętasz? Razem na zawsze  razem do piekła.

sadistic dodano: 23 września 2012

Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła.

Czy to nie zadziwiające  jak bardzo można cierpieć  kiedy wszystko jest właściwie w porządku?

sadistic dodano: 23 września 2012

Czy to nie zadziwiające, jak bardzo można cierpieć, kiedy wszystko jest właściwie w porządku?

Gdyby nie to  zniknąłby mi z oczu wreszcie płacz  a z ust kurwa mać  kurwa mać i kurwa mać.   HuczuHucz

ciamciaramciaa dodano: 22 września 2012

Gdyby nie to, zniknąłby mi z oczu wreszcie płacz, a z ust kurwa mać, kurwa mać i kurwa mać. [ HuczuHucz ]

Nasze grzeszne  nagie ciała ogrzewały pojedyncze promienie słońca  a ja czułam jak nasze dłonie splecione ze sobą tworzyły jedność. Uwielbiałam ten stan  kiedy miłość łączyła nas w jeden organizm tak ściśle  że nie byłam w stanie powiedzieć gdzie zaczynasz się Ty  a gdzie kończę się ja.

ciamciaramciaa dodano: 22 września 2012

Nasze grzeszne, nagie ciała ogrzewały pojedyncze promienie słońca, a ja czułam jak nasze dłonie splecione ze sobą tworzyły jedność. Uwielbiałam ten stan, kiedy miłość łączyła nas w jeden organizm tak ściśle, że nie byłam w stanie powiedzieć gdzie zaczynasz się Ty, a gdzie kończę się ja.

Zjawił się ktoś  kto pokochał mnie taką  jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś  kto powiedział  że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział  że mnie kocha ponad wszystko. Zjawił się ktoś  kto stwierdził  że nie może żyć beze mnie. Stwierdził  że jestem idealna. Zjawił się ktoś  kogo pokochałam całym sercem.

ciamciaramciaa dodano: 22 września 2012

Zjawił się ktoś, kto pokochał mnie taką, jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś, kto powiedział, że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział, że mnie kocha ponad wszystko. Zjawił się ktoś, kto stwierdził, że nie może żyć beze mnie. Stwierdził, że jestem idealna. Zjawił się ktoś, kogo pokochałam całym sercem.

Ej  ale nie tak szybko  zanim się zdeklarujesz powinieneś wiedzieć parę rzeczy  muszę Ci powiedzieć  że.. że jestem dziwna i niezbyt potrafię rozmawiać  nie za bardzo się staram  w związkach  w życiu w sumie też nie  nie ma dla mnie takiej rzeczy o której bałabym się powiedzieć głośno  zadaje wnikliwe pytania  lubię z kimś mieszkać  ale nie robię śniadań do łóżka  ani obiadów ani w ogóle jedzenia  nawet ludziom  których kocham  nie sprzątam za kogoś  po prostu nie traktuję związku  choćby nie wiem jak długi i dobry był  jak małżeństwa  jak niektóre dziewczyny  nie podporządkowuje się  denerwuje ludzi celowo i tylko po to by sprawdzić  jak daleko mogę się posunąć i nigdy  ale to nigdy nie oddaje całej siebie  mam różne dziwactwa  składam się z dziwactw i potrzebuje niewyobrażalnych ilości ciepła  więc  wiesz  przemyśl to  bo będąc ze mną  możesz zwariować.

niecalkiemludzka dodano: 22 września 2012

Ej, ale nie tak szybko, zanim się zdeklarujesz powinieneś wiedzieć parę rzeczy, muszę Ci powiedzieć, że.. że jestem dziwna i niezbyt potrafię rozmawiać, nie za bardzo się staram, w związkach, w życiu w sumie też nie, nie ma dla mnie takiej rzeczy o której bałabym się powiedzieć głośno, zadaje wnikliwe pytania, lubię z kimś mieszkać, ale nie robię śniadań do łóżka, ani obiadów ani w ogóle jedzenia, nawet ludziom, których kocham, nie sprzątam za kogoś, po prostu nie traktuję związku, choćby nie wiem jak długi i dobry był, jak małżeństwa, jak niektóre dziewczyny, nie podporządkowuje się, denerwuje ludzi celowo i tylko po to by sprawdzić, jak daleko mogę się posunąć i nigdy, ale to nigdy nie oddaje całej siebie, mam różne dziwactwa, składam się z dziwactw i potrzebuje niewyobrażalnych ilości ciepła, więc, wiesz, przemyśl to, bo będąc ze mną, możesz zwariować.

Tylko on potrafił zrozumieć jej podejście do świata. Tylko on nie pytał dlaczego śpi w dwóch różnych skarpetkach. Tylko on nie próbował pocieszać gdy było źle. Dawał jej swobodę do wypłakania się  bo wiedział  że później będzie jej lepiej. Tylko on bez słowa zanosił ją do sypialni  kiedy po imprezie nie była w stanie dotrzeć tam sama. To właśnie on każdego ranka czekał na nią z kubkiem kakao. To on bez żadnych sprzeciwów oglądał z nią denne komedie romantyczne. To on podczas ulewy zabierał jej parasol i kazał gonić się po deszczu. To on z wredną miną pytał  Jak tam na dole   wiedząc  że nienawidzi swojego wzrostu. Tylko on nie robił jej wyrzutów. A gdy go zabrakło jej świat się zawalił.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 21 września 2012

Tylko on potrafił zrozumieć jej podejście do świata. Tylko on nie pytał dlaczego śpi w dwóch różnych skarpetkach. Tylko on nie próbował pocieszać gdy było źle. Dawał jej swobodę do wypłakania się, bo wiedział, że później będzie jej lepiej. Tylko on bez słowa zanosił ją do sypialni, kiedy po imprezie nie była w stanie dotrzeć tam sama. To właśnie on każdego ranka czekał na nią z kubkiem kakao. To on bez żadnych sprzeciwów oglądał z nią denne komedie romantyczne. To on podczas ulewy zabierał jej parasol i kazał gonić się po deszczu. To on z wredną miną pytał "Jak tam na dole", wiedząc, że nienawidzi swojego wzrostu. Tylko on nie robił jej wyrzutów. A gdy go zabrakło jej świat się zawalił. [ ciamciaa ♥ ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć