głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niecalkiemludzka

Idę wolno  ale nie cofam się nigdy.

fumik dodano: 19 luty 2016

Idę wolno, ale nie cofam się nigdy.

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień.

fumik dodano: 19 luty 2016

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień.

 A co to jest ruchacz?  Nie wiem  ale chyba to samo co gentelman.

lizzie dodano: 18 luty 2016

-A co to jest ruchacz? -Nie wiem, ale chyba to samo co gentelman.

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości. J.L.Wiśniewski   S motność w sieci

lizzie dodano: 17 luty 2016

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości.-J.L.Wiśniewski - S@motność w sieci

Pamiętam jak ukradkiem patrzyłam na niego i próbowałam przyłapać go na spoglądaniu w moją stronę. Wtedy jeszcze nie wiedziałam kim jest  jak się nazywa i czy kiedykolwiek będę miała z nim coś wspólnego. Był dla mnie obcy  ale jego oczy sprawiały  że to właśnie jego chciałam poznać. Byłam zdeterminowana i pierwszy raz byłam gotowa postawić wszystko na jedną kartę. Wszystko tylko po to  aby zaprosić go do swojego życia i zatrzymać tam na dłużej. Wtedy nie wiedziałam jak mogę to nazwać  bo nigdy wcześniej nie czułam czegoś podobnego. Nigdy wcześniej żaden facet nie sprawiał  że chodziłam jak zahipnotyzowana  że świat zaczął kręcić się w odwrotną stronę. Ale on.. on zmienił wszystko w moim życiu i pokazał mi  że tak właśnie wygląda miłość.   napisana

erirom dodano: 17 luty 2016

Pamiętam jak ukradkiem patrzyłam na niego i próbowałam przyłapać go na spoglądaniu w moją stronę. Wtedy jeszcze nie wiedziałam kim jest, jak się nazywa i czy kiedykolwiek będę miała z nim coś wspólnego. Był dla mnie obcy, ale jego oczy sprawiały, że to właśnie jego chciałam poznać. Byłam zdeterminowana i pierwszy raz byłam gotowa postawić wszystko na jedną kartę. Wszystko tylko po to, aby zaprosić go do swojego życia i zatrzymać tam na dłużej. Wtedy nie wiedziałam jak mogę to nazwać, bo nigdy wcześniej nie czułam czegoś podobnego. Nigdy wcześniej żaden facet nie sprawiał, że chodziłam jak zahipnotyzowana, że świat zaczął kręcić się w odwrotną stronę. Ale on.. on zmienił wszystko w moim życiu i pokazał mi, że tak właśnie wygląda miłość. / napisana

 Życie zostawia blizny na ciele i na duszy. Kiedy poznaje się kogoś w połowie drogi  trudno oczekiwać  że nie będzie miał żadnych zadrapań.

erirom dodano: 17 luty 2016

"Życie zostawia blizny na ciele i na duszy. Kiedy poznaje się kogoś w połowie drogi, trudno oczekiwać, że nie będzie miał żadnych zadrapań."

Ludzie z natury są dobrzy  tak jak inne zwierzęta. To dlatego kłamcy muszą się szkolić w kłamaniu  aby zbyt łatwo się nie zdradzić.

fumik dodano: 17 luty 2016

Ludzie z natury są dobrzy, tak jak inne zwierzęta. To dlatego kłamcy muszą się szkolić w kłamaniu, aby zbyt łatwo się nie zdradzić.

Dość często na drodze swojego życia napotykamy różnego rodzaju przeszkody. Jedne są mniejsze  drugie większe  najważniejsze jednak jest to aby się nie poddawać i pamiętać   każda napotkana przeszkoda jest do ominięcia  jednak wymaga to trochę więcej czasu niż chcielibyśmy na to przeznaczyć.

fumik dodano: 17 luty 2016

Dość często na drodze swojego życia napotykamy różnego rodzaju przeszkody. Jedne są mniejsze, drugie większe, najważniejsze jednak jest to aby się nie poddawać i pamiętać - każda napotkana przeszkoda jest do ominięcia, jednak wymaga to trochę więcej czasu niż chcielibyśmy na to przeznaczyć.

Nieustannie mijają nam kolejne miesiące  dni  godziny spędzone wspólnie  a jednak wciąż  gdy zamykam oczy widzę  jak nasze spojrzenia spotykają się po raz pierwszy.   erirom

erirom dodano: 16 luty 2016

Nieustannie mijają nam kolejne miesiące, dni, godziny spędzone wspólnie, a jednak wciąż, gdy zamykam oczy widzę, jak nasze spojrzenia spotykają się po raz pierwszy. / erirom

Nazywam Go miłością. Jest nią   miłością mojego życia. Jest moim spełnionym marzeniem. Od dziecka obserwowałam szczęśliwe  zakochane pary. Zawsze  pragnęłam szczerej  odwzajemnionej miłości po grób. Zawsze też się jej bałam. Bałam się odrzucenia  zdrady  czy też nieskończoności nieprzespanych nocy. Bałam się przeżyć to kolejny raz. Miałam dość bycia nikim. Chciałam czuć się ważna  a nawet najważniejsza dla mojego wybranka. Nigdy nie byłam   zawsze byłam tą drugą  tą mniej ważną. Oddzieliłam całe swoje życie grubą kreską i zaczęłam wszystko od nowa. Wtedy też wszystko się zmieniło. Pojawił się On  a moje życie nabrało jeszcze cieplejszych barw. Znalazłam swoją ostoję spokoju. Znalazłam swojego mężczyznę  w którego ramiona mogę wtulić się w każdym momencie.    erirom

erirom dodano: 16 luty 2016

Nazywam Go miłością. Jest nią - miłością mojego życia. Jest moim spełnionym marzeniem. Od dziecka obserwowałam szczęśliwe, zakochane pary. Zawsze pragnęłam szczerej, odwzajemnionej miłości po grób. Zawsze też się jej bałam. Bałam się odrzucenia, zdrady, czy też nieskończoności nieprzespanych nocy. Bałam się przeżyć to kolejny raz. Miałam dość bycia nikim. Chciałam czuć się ważna, a nawet najważniejsza dla mojego wybranka. Nigdy nie byłam - zawsze byłam tą drugą, tą mniej ważną. Oddzieliłam całe swoje życie grubą kreską i zaczęłam wszystko od nowa. Wtedy też wszystko się zmieniło. Pojawił się On, a moje życie nabrało jeszcze cieplejszych barw. Znalazłam swoją ostoję spokoju. Znalazłam swojego mężczyznę, w którego ramiona mogę wtulić się w każdym momencie. / erirom

  Czy myślisz  że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie?    Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam  a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie  że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję  wierząc  że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza  gdy zostaję sama. Polubiłam samotność  noc i ciszę. I wydaję mi się  że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

onna dodano: 16 luty 2016

- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Największe kłamstwa kobiet:  nr 8: Wcale nie przejmuje się  że nie odzywa się do mnie.

onna dodano: 16 luty 2016

Największe kłamstwa kobiet: nr 8: Wcale nie przejmuje się, że nie odzywa się do mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć