głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niebadztakichojrak

a ja tylko pragnę  by raz w końcu ktoś mnie prawdziwie pokochał . wymagam za dużo ?   rastabeejbe

ogarnijsieex3 dodano: 2 czerwca 2011

a ja tylko pragnę, by raz w końcu ktoś mnie prawdziwie pokochał . wymagam za dużo ? / rastabeejbe

' produkujesz we mnie negatywne emocje. '

ogarnijsieex3 dodano: 2 czerwca 2011

' produkujesz we mnie negatywne emocje. '

' my  proszę pani piszę się razem czy osobno ? '

ogarnijsieex3 dodano: 2 czerwca 2011

' my, proszę pani piszę się razem czy osobno ? '

marzyła  aby przestała być dla Niego obojętną.   rastabeejbe

ogarnijsieex3 dodano: 2 czerwca 2011

marzyła, aby przestała być dla Niego obojętną. / rastabeejbe

   teksty ogarnijsieex3 dodał komentarz: ;> do wpisu 2 czerwca 2011
    teksty ogarnijsieex3 dodał komentarz: ;)) do wpisu 2 czerwca 2011
it's good  D teksty ogarnijsieex3 dodał komentarz: it's good ;D do wpisu 2 czerwca 2011
Wiesz jak to jest siedząc samej w domu i wpatrując się w ekran komputera i wtulając się w kołdrę  a jedyną osobą do której możesz zadzownic i powiedzieć że się boisz jest mama ? .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Wiesz jak to jest siedząc samej w domu i wpatrując się w ekran komputera i wtulając się w kołdrę, a jedyną osobą do której możesz zadzownic i powiedzieć że się boisz jest mama ? .

Czy to kwestia pecha   że w moim życiu nigdy nie pojawia się jeden chłopak? Dlaczego zawsze musi być ich dwoje? Dlcazego zawsze to ja musze jednego ranić? To nie fair  dlaczego obydwoje są inteligentni   słodcy i w moim typie choć całkowice się różnią? Kurcze  .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Czy to kwestia pecha , że w moim życiu nigdy nie pojawia się jeden chłopak? Dlaczego zawsze musi być ich dwoje? Dlcazego zawsze to ja musze jednego ranić? To nie fair, dlaczego obydwoje są inteligentni , słodcy i w moim typie choć całkowice się różnią? Kurcze .

Pozwól że to ja zdecyduję czy go kocham czy nie. Mam prawo przecież wybierać komu chcę Cię oddać? Powinnam mieć takie prawo! Nie mogę kochać jakiegoś dupka! A ty zawsze takich wybierasz! Więc już cicho   cicho sama zdecyduje   drogie serce .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Pozwól że to ja zdecyduję czy go kocham czy nie. Mam prawo przecież wybierać komu chcę Cię oddać? Powinnam mieć takie prawo! Nie mogę kochać jakiegoś dupka! A ty zawsze takich wybierasz! Więc już cicho , cicho sama zdecyduje , drogie serce .

Lubię nieśmiałych chłopaków   ale lubię też rozgadanych i pewnych siebie . Dylemat .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Lubię nieśmiałych chłopaków , ale lubię też rozgadanych i pewnych siebie . Dylemat .

Miłość na odległość? W naszym przypadku ta odległość nie jest daleka  a nasze uczucia   nie wiem czy można czuć bardziej. Tylko jeżeli będę płakać i rzucać wazonami o ścianę a ty nie będziesz miał pieniędzy na bilet to same sms'y nie wystarczą kochanie .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Miłość na odległość? W naszym przypadku ta odległość nie jest daleka, a nasze uczucia - nie wiem czy można czuć bardziej. Tylko jeżeli będę płakać i rzucać wazonami o ścianę a ty nie będziesz miał pieniędzy na bilet to same sms'y nie wystarczą kochanie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć