głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_zapomnij

Trudno jest żyć w nieszczęściu  kiedy się tęskni i szlocha. Lecz trudniej jest żyć bez kogoś  kogo się bardzo kocha...

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Lecz trudniej jest żyć bez kogoś, kogo się bardzo kocha...

przysuwasz się. oblewasz moją szyję płonącymi pocałunkami. nie odsuwam się  wręcz przeciw swojej woli zbliżam twarz ku twoim ustom.   jesteś moim światem   szepczesz  łapczywie chwytając oddech. twoje usta lądują na moich  a Twoje słowa nie chcą wylecieć z mojej głowy. odsuwam Cię  poprawiam sukienkę i uciekam  mówiąc Ci  że jesteś nikim. że dla mnie  nie znaczysz nic.

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

przysuwasz się. oblewasz moją szyję płonącymi pocałunkami. nie odsuwam się, wręcz przeciw swojej woli zbliżam twarz ku twoim ustom. - jesteś moim światem - szepczesz, łapczywie chwytając oddech. twoje usta lądują na moich, a Twoje słowa nie chcą wylecieć z mojej głowy. odsuwam Cię, poprawiam sukienkę i uciekam, mówiąc Ci, że jesteś nikim. że dla mnie, nie znaczysz nic.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie  gdy nikt nie pyta o jego sprawy  a on oducza się nimi dzielić   czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy  mimo iż otacza go pełno ludzi  nie dostrzega nikogo  kto mógłby dać mu więcej  niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić  gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy  zatracać się i spadać w dół. ♥

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół. ♥

naćpana szczęściem   upita marzeniami . . .

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

naćpana szczęściem , upita marzeniami . . .

Znowu zaciskam pięści  głęboki oddech i do przodu.

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

Znowu zaciskam pięści, głęboki oddech i do przodu.

Znasz na bank kogoś z kim chwilę trwają zbyt krótko że nawet całe życie to za mało.

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

Znasz na bank kogoś,z kim chwilę trwają zbyt krótko,że nawet całe życie to za mało.

 Chcę czuć  że jestem dla Ciebie najważniejsza  najpiękniejsza  najlepsza  że mnie kochasz jak nikogo innego  że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną  dla której zrobiłbyś wszystko. '

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

`Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko. '

Spierdalaj mi z serca i z oczu

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

Spierdalaj mi z serca i z oczu

dla świata możesz być nikim   dla kogoś całym światem .

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

dla świata możesz być nikim , dla kogoś całym światem .

a teraz będę ci robić na złość  byś do końca życia mnie zapamiętał.

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

a teraz będę ci robić na złość, byś do końca życia mnie zapamiętał.

  Czy to nie miłe uczucie  wiedzieć  że gdzieś tam istnieje ktoś  kto jest nam przeznaczony i kogo kochamy już teraz  nawet o tym nie wiedząc ?

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

- Czy to nie miłe uczucie, wiedzieć, że gdzieś tam istnieje ktoś, kto jest nam przeznaczony i kogo kochamy już teraz, nawet o tym nie wiedząc ?

nie   nie mam okresu po prostu jesteś idiotą .

perlowafantazja dodano: 21 czerwca 2011

nie , nie mam okresu po prostu jesteś idiotą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć