 |
|
co czujesz kiedy patrzysz na mnie? co czujesz kiedy odwzajemniam uśmiech? co czujesz kiedy jestem przy Tobie? no co ?..
|
|
 |
|
jeśli myślisz, że Cię zatrzymam to się grubo mylisz.. nie będę błagać, abyś nie odchodził. sama otworzę Ci drzwi i pie*dolnę nimi tak, aby mieć pewność, że już nie wrócisz. NIGDY.
|
|
 |
|
jednego dnia kochasz, drugiego nie znasz, a trzeciego nienawidzisz - zdecydowałbyś się wreszcie.
|
|
 |
|
ona nie potrafiła zasnąć, gdy on nie napisał w nocy sms'a o treści : dobranoc aniołku. ona nie potrafiła się uśmiechać, gdy on rankiem nie napisał : wspaniałego dnia kochanie.
|
|
 |
|
coraz bardziej pragnę tego, aby moje sny stały się rzeczywistością - szczególnie te, w których grasz główną rolę.
|
|
 |
|
dlaczego Ty ją traktujesz tak, jakbyście się nigdy nie znali, jakbyś nigdy nie mówił jej tego jak bardzo ją kochasz?
|
|
 |
|
a co byś zrobił gdybym zadzwoniła w samym środku nocy i powiedziała , że cholernie tęsknię , że nie daję rady?
|
|
 |
|
Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytała, bo będziesz wiedziała. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz: " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchała kiedy coś mówię. i uśmiechała się, kiedy jestem na Ciebie zła.
|
|
 |
|
chciałabym mieć takiego kogoś jak on. chciałabym żeby mnie przytulił powiedział w trudnych chwilach 'będzie dobrze'. wysyłając mi sms z samego rana 'dzień dobry kochanie' myśląc o planach na ten dobry dzień. chciałabym po prostu mieć prawdziwą miłość, bez przeszkód, bez żadnych zazdrosnych panienek i bez żadnych kłótni, smutków.
|
|
 |
|
Stała na moście gotowa do samobójstwa, trzymała telefon w ręku, ostatni raz patrzała na jego zdjęcie. Po chwili ktoś zaczął dzwonić, spojżała na ekran telefonu zobaczyła jego imię, odebrała. Usłyszała jego piękny, delikatny głos ; Hej, co u ciebie. Ona rozpłakała się. Zapytał co się stało. Powiedziała że go kocha ale wie że on nie odwzajemnia tego uczucia a ona nie potrafi bez niego żyć i są to jej ostatnie słowa. Skoczyła z telefonem w ręku słysząc ; Ja też cię kocham. Było już za późno, zabiła się.
|
|
 |
|
Pamiętasz jak to było w szkole ? znałam jego plan na pamięć , zawsze wiedziałam gdzie spędza przerwy i "całkiem przypadkiem" wpadałam na niego. wiesz , nic oprócz miejsca się nie zmieniło. znam na pamięć dni w których tam jest, siedzi zawsze w tym samym miejscu a ja " całkiem przypadkiem" jestem zaskoczona naszym spotkaniem.
|
|
 |
|
Każdego wieczoru przed snem tworzę niesamowicie piękne i nierealne historie z nami w roli głównej.
Coś skręca mnie w żołądku , coś karze mi się szeroko uśmiechać i piszczeć bezdźwięcznie . Tak , napisał .
|
|
|
|