głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_do_podrobienia

I co z tego  że gadam z innym kolesiem po 500 minut ... To co  że z nim pisze  że robię mu nadzieje ... Skoro i tak nie mam zamiaru niczego z nim tworzyć .Widzisz ... Jedyne czego mnie nauczyłeś to jak krzywdzić innych .

mieszanka_wybuchowa dodano: 26 stycznia 2014

I co z tego ,że gadam z innym kolesiem po 500 minut ... To co ,że z nim pisze ,że robię mu nadzieje ... Skoro i tak nie mam zamiaru niczego z nim tworzyć .Widzisz ... Jedyne czego mnie nauczyłeś to jak krzywdzić innych .

Mogłeś mnie zabić .To byłoby mniej bolesne od Twojego odejścia .

mieszanka_wybuchowa dodano: 26 stycznia 2014

Mogłeś mnie zabić .To byłoby mniej bolesne od Twojego odejścia .

Nigdy nie pomyślałabym  że powiem  że chciałabym Cię nienawidzić  że wtedy było by lżej .

mieszanka_wybuchowa dodano: 26 stycznia 2014

Nigdy nie pomyślałabym ,że powiem ,że chciałabym Cię nienawidzić ,że wtedy było by lżej .

Zawsze wracamy  prawda? Każda droga  na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić. esperer

eeiiuzalezniasz dodano: 15 stycznia 2014

Zawsze wracamy, prawda? Każda droga, na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić./esperer
Autor cytatu: esperer

Ty się nazywasz mężczyzną? Prawdziwy facet stanąłby przede mną i wbił ten nóż prosto w serce  patrząc mi przy tym w oczy. Obserwowałby jak powoli uchodzi ze mnie życie. Jak szok miesza się z żalem  jak pod powiekami zbierają się łzy  które potem zmieniają się w złość płynącą po policzkach. Przyjąłby na klatę moje próby ratowania się  zniósłby każdy cios i każde zadrapanie. Miałbyś odwagę żyć ze wspomnieniem moich ostatnich słów. Tak właśnie zrobiłby prawdziwy facet. Ty zachowałeś się co najwyżej jak jego imitacja. Ot  mały chłopiec  który chowa głowę pod kołdrę. Zabiłeś mnie na odległość  zachowałeś czyste ręce. Pierdolony tchórz  a nie mężczyzna. Nie umiałeś nawet wprost powiedzieć  że coś zgasło. Wybrałeś drogę na skróty  gdzie nie musisz patrzeć jak Twoje słowo mnie zniszczyło. esperer

eeiiuzalezniasz dodano: 15 stycznia 2014

Ty się nazywasz mężczyzną? Prawdziwy facet stanąłby przede mną i wbił ten nóż prosto w serce, patrząc mi przy tym w oczy. Obserwowałby jak powoli uchodzi ze mnie życie. Jak szok miesza się z żalem, jak pod powiekami zbierają się łzy, które potem zmieniają się w złość płynącą po policzkach. Przyjąłby na klatę moje próby ratowania się, zniósłby każdy cios i każde zadrapanie. Miałbyś odwagę żyć ze wspomnieniem moich ostatnich słów. Tak właśnie zrobiłby prawdziwy facet. Ty zachowałeś się co najwyżej jak jego imitacja. Ot, mały chłopiec, który chowa głowę pod kołdrę. Zabiłeś mnie na odległość, zachowałeś czyste ręce. Pierdolony tchórz, a nie mężczyzna. Nie umiałeś nawet wprost powiedzieć, że coś zgasło. Wybrałeś drogę na skróty, gdzie nie musisz patrzeć jak Twoje słowo mnie zniszczyło./esperer
Autor cytatu: esperer

Zabawne  że Twoja obecność uświadomiła mi jak bardzo mocno Cię nie ma. esperer

eeiiuzalezniasz dodano: 15 stycznia 2014

Zabawne, że Twoja obecność uświadomiła mi jak bardzo mocno Cię nie ma./esperer
Autor cytatu: esperer

Nie ma we mnie nic  co możesz jeszcze zranić. esperer

eeiiuzalezniasz dodano: 15 stycznia 2014

Nie ma we mnie nic, co możesz jeszcze zranić./esperer
Autor cytatu: esperer

' Ty mnie nie osądzaj  Bóg zrobi to lepiej. '

angelic dodano: 11 listopada 2013

' Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej. '

'Może nie wystarczę ale będę tuż obok. Prócz Ciebie nie ma mnie dla nikogo. '

angelic dodano: 11 listopada 2013

'Może nie wystarczę ale będę tuż obok. Prócz Ciebie nie ma mnie dla nikogo. '

'Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.  Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.'

angelic dodano: 11 listopada 2013

'Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel. Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.'

Pogoda na jutro? na 100  łzy.

rastaa.zioom dodano: 24 października 2013

Pogoda na jutro? na 100% łzy.

Najgorsza jest walka między tym co wiesz  a tym co czujesz .

mieszanka_wybuchowa dodano: 9 października 2013

Najgorsza jest walka między tym co wiesz, a tym co czujesz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć