głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie.rozkminiam

UŚMIECHNĄŁ SIĘ. cała reszta nie miała znaczenia.

zozolandia dodano: 14 września 2011

UŚMIECHNĄŁ SIĘ. cała reszta nie miała znaczenia.

najbardziej boli  gdy przestaje kochać ten  co kochać miał  na zawsze.

zozolandia dodano: 14 września 2011

najbardziej boli, gdy przestaje kochać ten, co kochać miał na zawsze.

odezwij się czasem. ciekawy jestem   gdzie i z kim teraz  umierasz.   J. Borszewicz

zozolandia dodano: 14 września 2011

odezwij się czasem. ciekawy jestem, gdzie i z kim teraz umierasz. / J. Borszewicz

trudno wierzyć w cokolwiek.

zozolandia dodano: 14 września 2011

trudno wierzyć w cokolwiek.

Może to chujowe  ale za szczerość nie przepraszam.

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 14 września 2011

Może to chujowe, ale za szczerość nie przepraszam.

  ty stary  wiesz że to idzie do telewizji? Bedziemy na jutubie   noo  ty ze swoim ryjem to i na demoty trafisz przy okazji

mr.brainwash dodano: 14 września 2011

- ty stary, wiesz że to idzie do telewizji? Bedziemy na jutubie - noo, ty ze swoim ryjem to i na demoty trafisz przy okazji ; )

trza by się za polski w końcu wziąć

mr.brainwash dodano: 14 września 2011

trza by się za polski w końcu wziąć ; )

no ale tekstem dnia był tekst starszej mojego ziomka do niego po zakupie za dużych spodni: 'nooo  kurwa trza se było 6 xl kupić i wejść w nie cały razem z ręcami

mr.brainwash dodano: 14 września 2011

no ale tekstem dnia był tekst starszej mojego ziomka do niego po zakupie za dużych spodni: 'nooo, kurwa trza se było 6 xl kupić i wejść w nie cały razem z ręcami"

było jeszcze tam kilka zrytych akcji w stylu: 'wwwwwww wałęsa'  'kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn nie walczą na pokaz' 'dawaj ten telefon  ja go ci wyłączem'  D

mr.brainwash dodano: 13 września 2011

było jeszcze tam kilka zrytych akcji w stylu: 'wwwwwww wałęsa', 'kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn nie walczą na pokaz' 'dawaj ten telefon, ja go ci wyłączem' ;D

akcja dzisiaj w urzędzie miasta na jakimś wykładzie w salce konferencyjnej:   2 laski obcinają mnie i ziomka co z nim siedziałem.   no to my się na nie lampimy  kilka sekund   odwracają wzrok. i tak co chwila  pompa miejscami jak chuj  a ci co przed mównicą byli i ta cała czwórka super bohaterów '98 nie wiedzą co mają zrobić i o chuj tu chodzi  w koncu Jadźka wylała  jedna z tych supa bohaterów  ziomek wylał  ja zlewam i jeszcze słychać tylko:   jakie to pojebane  na chuj one sie lampią  staryyy...?

mr.brainwash dodano: 13 września 2011

akcja dzisiaj w urzędzie miasta na jakimś wykładzie w salce konferencyjnej: - 2 laski obcinają mnie i ziomka co z nim siedziałem. - no to my się na nie lampimy, kilka sekund - odwracają wzrok. i tak co chwila, pompa miejscami jak chuj, a ci co przed mównicą byli i ta cała czwórka super bohaterów '98 nie wiedzą co mają zrobić i o chuj tu chodzi, w koncu Jadźka wylała (jedna z tych supa bohaterów) ziomek wylał, ja zlewam i jeszcze słychać tylko: - jakie to pojebane, na chuj one sie lampią, staryyy...?

Powiedz mi czy musimy być osobno  czy musimy tak cholernie cierpieć za nasze błędy.  ja nie dupek suko

ja_nie_dupek_suko dodano: 13 września 2011

Powiedz mi czy musimy być osobno, czy musimy tak cholernie cierpieć za nasze błędy. /ja_nie_dupek_suko

więcej chusteczek  a jeśli to nie pomoże   więcej herbaty.

zozolandia dodano: 13 września 2011

więcej chusteczek, a jeśli to nie pomoże - więcej herbaty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć