głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nexiiey

Mam ochotę pić  a potem iść z Tobą  do Ciebie.

jachcenajamaice dodano: 16 marca 2013

Mam ochotę pić, a potem iść z Tobą, do Ciebie.

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał. Pocałowałbym cię w usta  by poczuć smak życia.

jachcenajamaice dodano: 16 marca 2013

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał. Pocałowałbym cię w usta, by poczuć smak życia.

Zabijasz mnie milczeniem.

ciamciaramciaa dodano: 16 marca 2013

Zabijasz mnie milczeniem.

Gdybym mogła wybrać między Tobą a innym  nawet pomimo krzywd wybrałabym Ciebie.

ciamciaramciaa dodano: 16 marca 2013

Gdybym mogła wybrać między Tobą a innym, nawet pomimo krzywd wybrałabym Ciebie.

Ja nie jestem twoją dziewczyną na pokaz przed twoimi kumplami   że jaka super dupa  . Nie jestem po to żebyś mnie traktował jak ' słodką idiotke ' Rozumiesz . ? Jestem bo Cie kocham .

ciesteczko dodano: 16 marca 2013

Ja nie jestem twoją dziewczyną na pokaz przed twoimi kumplami , że jaka super dupa . Nie jestem po to żebyś mnie traktował jak ' słodką idiotke ' Rozumiesz . ? Jestem bo Cie kocham .

Dobrze wiesz   że zawsze wszystko ci wybacze i kompletnie niczego nie odmówie . Ale nigdy tego nie wykorzystuj .

ciesteczko dodano: 16 marca 2013

Dobrze wiesz , że zawsze wszystko ci wybacze i kompletnie niczego nie odmówie . Ale nigdy tego nie wykorzystuj .

Myślisz   że to co robisz jest dobre   tak . ? Że twoje zakazy i inne jebane bzdury pomogą nam w związku . Nie masz pojęcia jak tymi rzeczami coś się psuje . Podobno mi ufasz . ?

ciesteczko dodano: 16 marca 2013

Myślisz , że to co robisz jest dobre , tak . ? Że twoje zakazy i inne jebane bzdury pomogą nam w związku . Nie masz pojęcia jak tymi rzeczami coś się psuje . Podobno mi ufasz . ?

Życie to nie są jakieś pierdolone wyścigi .

ciesteczko dodano: 16 marca 2013

Życie to nie są jakieś pierdolone wyścigi .

Czy masz już takie ramiona  w które uciekasz kiedy się boisz?

sandrolaxd dodano: 16 marca 2013

Czy masz już takie ramiona, w które uciekasz kiedy się boisz?
Autor cytatu: patteek

Kolejny melanż  kolejne picie do nieprzytomności. W tle telefon od mamy jak się bawię i nieszczera obietnica  że nie będę pić. Znowu zaczynam życie  które mnie wykończy. Wróciłam do tego  mimo  iż broniłam się przed tym cholernie. Znów jest pięknie  gdy pijesz  a świat wydaje się tak prosty do ogarnięcia. I ponownie wrócę rano do domu kłamiąc im prosto w oczy i mówiąc 'tak  popcorn był za słony  ale film się spisał'.   bad fucker

sandrolaxd dodano: 16 marca 2013

Kolejny melanż, kolejne picie do nieprzytomności. W tle telefon od mamy jak się bawię i nieszczera obietnica, że nie będę pić. Znowu zaczynam życie, które mnie wykończy. Wróciłam do tego, mimo, iż broniłam się przed tym cholernie. Znów jest pięknie, gdy pijesz, a świat wydaje się tak prosty do ogarnięcia. I ponownie wrócę rano do domu kłamiąc im prosto w oczy i mówiąc 'tak, popcorn był za słony, ale film się spisał'. / bad_fucker

Ja nigdy nie chciałabym widzieć Cię smutnego. Myślę  że pragniesz dla mnie tego samego.

jachcenajamaice dodano: 16 marca 2013

Ja nigdy nie chciałabym widzieć Cię smutnego. Myślę, że pragniesz dla mnie tego samego.

  Zabiorę cię tego lata na koniec świata. We dwoje gdzieś  coś powymiatać w naszych klimatach.

jachcenajamaice dodano: 16 marca 2013

" Zabiorę cię tego lata na koniec świata. We dwoje gdzieś, coś powymiatać w naszych klimatach. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć