 |
|
A gdy cie oleje - nie rozpaczaj, nie załamuj się, nie wyżywaj sie, i nie myśl dlaczego akurat ciebie to spotkało, bo to nic nie da a tylko pogorszy twój stan psyhiczny bo zaczniesz doszukiwac się w tobie jest nie tak, a nie warto bo ten człowiek nie jest poprostu ciebie wart - kiedyś to zrozumiesz i on zrozumie.
|
|
 |
|
to jest takie nie opisane uczucie, kiedy miał sie do ciebie odezwac a sie nie odezwał. sprawdzasz co chwilę fejsa czy jest dostępny czy nie a jak już widzisz tą zieloną kropeczke koło jego tego pięknego imienia i nazwiska a wiadomości dalej nie ma, nie wytrzymujesz, rozpierdala cie i myślisz dlaczego on to robi, no dlaczego..to boli.
|
|
 |
|
- Kto był Twoją Walentynką w tym roku? - Chuck Bass
|
|
 |
|
i tak powoli, stopniowo, każdego dnia po troszku, wbija Ci nóż w plecy. ona - nadzieja.
|
|
 |
|
nie jesteś dla mnie wszystkim, od ciebie stanowczo wolę żelki, coca cole i wiosne.
|
|
 |
|
''Uwierz we mnie, obiecuję nie zawiodę, i choćbym miał stać na głowie, będę przy tobie.''
|
|
 |
|
przepraszam za to , że kocham rap , za to , że nie ćpam , za to , że mam własny styl, za to , że mówię co mi ślina na język przyniesie , za to , że wkurwiam Cię na każdym kroku , za to , że ma wyjebane na normy i ograniczenia. zresztą , chuj w to - za co niby mam przepraszać, za to , że jestem sobą ? nigdy. / veriolla
|
|
 |
|
Można się kochać i pieprzyć. Można też pieprzyć, że się kocha.
|
|
 |
|
Zamiast myśleć o kwiatach co zwiędną
I robić sprawdzian jak u niego z pamięcią,
Pierdol ten dzień bo to żadne święto,
On i tak ci strzeli gola.
|
|
 |
|
wiecie co jest najgorsze w walentynkach? że tego dnia można bezkarnie kupić nową kartę do telefonu i złożyć jej życzenia, albo.. albo wrzucić do szkolnej walentynkowej skrzynki ogromną kartkę z wyznaniem miłości. można też podczas jej nieobecności pod jej domem wyrobić ze śniegu wielkie serce z jej imieniem. no nie wiem, można zrobić w chuj rzeczy. najgorsze jest to, że pewnie zrobi to ktoś inny, nie ja / niezlyy
|
|
 |
|
''Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.''
|
|
 |
|
''To co pozostanie to na pewno pamięć.''
|
|
|
|