 |
|
.` Czasem fajnie byłoby usłyszeć "Dobrze, że jesteś"...
|
|
 |
|
.` wiesz co ? kiedyś myślałam , że nie masz uczuć , bo nie potrafiłeś obdarować mnie miłością jaką ja Ciebie darzyłam . a teraz ? teraz jednak uważam , że masz tych uczuć zbyt wiele , skoro potrafisz nią darzyć aż tyle moich koleżanek .
|
|
 |
|
.` Może czasami musimy trochę pocierpieć, by potem móc docenić jak pięknym uczuciem jest brak bólu.
|
|
 |
|
.` - Kochasz mnie? - Nie. - Więc dlaczego ze mną jesteś? - Bo uwielbiam spędzać z Tobą czas, przeciętnie myślę o Tobie 24 godziny na dobę, kiedy na Ciebie patrzę mam ochotę złapać Cię za rękę i iść na koniec świata. - Przecież to jest miłość. - Nie. Na miłość jeszcze za wcześnie.
|
|
 |
|
.` W tym świecie tak już jest, że najgorsi wrogowie stają się prawdziwymi przyjaciółmi, a najlepsi przyjaciele okazują się być wrogami..
|
|
 |
|
.` Życie to nie gra, nie daj się wylogowac.
|
|
 |
|
.` Przyjaciel to ktoś, kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą.
|
|
 |
|
.` Pokochała tak, jak właśnie straszliwie nie chciała kochać. Pokochała tak, że wszystko zależało od niego i nie mogła przestać.
|
|
 |
|
.` a może wrócimy do tego co było rok temu ? - rok temu się nie znaliśmy . - no właśnie .
|
|
 |
|
.` Wolę się z Tobą przyjaźnić i mieć Cię przy sobie, niż powiedzieć dwa słowa za dużo i stracić Cię na zawsze.
|
|
 |
|
.` -Twój "foch" potrwa góra dwa tygodnie. -A chcesz się założyć? -Nie mam o co. Oboje wiemy, że beze mnie nie wytrzymasz. Że nie będziesz mógł zasnąć, że jeszcze dziś przyjdziesz i będziesz błagał o to, bym się odezwała. Spójrz na to z innej perspektywy. Po prostu nie umiesz beze mnie żyć.
|
|
|
|