głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nakreconapozytywemxd

Plusiku żegnaj

loove_forever dodano: 20 marca 2012

Plusiku żegnaj (*) ;(

Hej! Hej! Na pierwszy rzut oka nie widać  że Cię kocham.

exize dodano: 19 marca 2012

Hej! Hej! Na pierwszy rzut oka nie widać, że Cię kocham.

http:  www.photoblog.pl martuul 118271236 myheartisyours.html  zaaaaaapraszam

michelle.ee dodano: 19 marca 2012

jeśli idąc ulicą z słuchawkami na uszach śpiewasz i uśmiechasz się pod nosem  a przystając na moment zamykasz oczy i widzisz nie czerń  lecz  miliony pomarańczowych plamek  kiedy leżąc na trawie czujesz jej zapach  i patrzysz z uwielbieniem  jak wiatr bawi się twoimi włosami   to znaczy  że albo się zakochałeś albo jest wiosna  albo w sumie jedno i drugie.      m

michelle.ee dodano: 19 marca 2012

jeśli idąc ulicą z słuchawkami na uszach śpiewasz i uśmiechasz się pod nosem a przystając na moment zamykasz oczy i widzisz nie czerń, lecz miliony pomarańczowych plamek, kiedy leżąc na trawie czujesz jej zapach i patrzysz z uwielbieniem, jak wiatr bawi się twoimi włosami to znaczy, że albo się zakochałeś albo jest wiosna, albo w sumie jedno i drugie. / m

  Jesteś chyba jedynym facetem przez którego nie uroniłam żadnej łzy.    Znamy się od pięciu minut   piękna.    Masz rację. To pewnie dlatego.

loove_forever dodano: 19 marca 2012

- Jesteś chyba jedynym facetem przez którego nie uroniłam żadnej łzy. - Znamy się od pięciu minut , piękna. - Masz rację. To pewnie dlatego.

Błądzę jak wszyscy  ale nie jak większość.

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Błądzę jak wszyscy, ale nie jak większość.

Źle nie jest  ale 'dobrze' wygląda zupełnie inaczej...

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Źle nie jest, ale 'dobrze' wygląda zupełnie inaczej...

Wole miłość w rzeczywistości  niż w SMS'ach lub na GG.  .

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Wole miłość w rzeczywistości, niż w SMS'ach lub na GG. -.-

Potrzebowała kogoś  kto ją zrozumienie  kto pomoże widząc  że sobie już nie radzi.  Potrzebowała kogoś  kto będzie przy niej  gdy inni odejdą.Tak cholernie kogoś potrzebowała.  Obojętnie  kogo. Po prostu  aby przy niej był. Bo sama zbyt często nie dawała już rady.

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Potrzebowała kogoś, kto ją zrozumienie, kto pomoże widząc, że sobie już nie radzi. Potrzebowała kogoś, kto będzie przy niej, gdy inni odejdą.Tak cholernie kogoś potrzebowała. Obojętnie, kogo. Po prostu, aby przy niej był. Bo sama zbyt często nie dawała już rady.

Wżyciu nie ma powrotów  czas przecież nigdy nie zawraca. Niestety...

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Wżyciu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca. Niestety...

Mój ideał ma tylko jedną wadę. Nie istnieje.

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Mój ideał ma tylko jedną wadę. Nie istnieje.

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu sie w siebie   ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

loove_forever dodano: 19 marca 2012

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu sie w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku. ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć