głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika najaranaankaaa

Siedze sama. Siedzę sama w wielkim domu. Cały dom jest dla mnie. Czego chcieć więcej? Ano tego  żeby On usiadł koło mnie  objął mnie swoim ramieniem  pocałował w czoło  i chronił mnie przez cały czas. Żebym mogła czuć się bezpiecznie kładąc się spać i nie bać się zasypiać. A rano budzić się w Jego objęciach i wyjść na długi spacer. A każdego wieczoru siedzieć na ganku  pić ciepłą herbatę  zapalić papierosa i patrzeć w gwiazdy.   emilsoon

emilsoon dodano: 27 lipca 2015

Siedze sama. Siedzę sama w wielkim domu. Cały dom jest dla mnie. Czego chcieć więcej? Ano tego, żeby On usiadł koło mnie, objął mnie swoim ramieniem, pocałował w czoło, i chronił mnie przez cały czas. Żebym mogła czuć się bezpiecznie kładąc się spać i nie bać się zasypiać. A rano budzić się w Jego objęciach i wyjść na długi spacer. A każdego wieczoru siedzieć na ganku, pić ciepłą herbatę, zapalić papierosa i patrzeć w gwiazdy.|| emilsoon

osobisty pamiętnik 18 lipca 2010 r.  Biedactwo. Pogrążona w miłości. Nie potrafi się odkochać. A mówili  że miłość nie istnieje. A co jeśli jednak istnieje? Puka właśnie do naszych serc  właśnie w tej chwili. A ty po prostu nie potrafisz otworzyć swojego serca. zamykasz je. jesteś zimna jak lód.    emilsoon

emilsoon dodano: 26 lipca 2015

osobisty pamiętnik 18 lipca 2010 r. Biedactwo. Pogrążona w miłości. Nie potrafi się odkochać. A mówili, że miłość nie istnieje. A co jeśli jednak istnieje? Puka właśnie do naszych serc, właśnie w tej chwili. A ty po prostu nie potrafisz otworzyć swojego serca. zamykasz je. jesteś zimna jak lód. || emilsoon

wiesz  lubie te spokojne miejsce  lubie tą cisze  spokój  lubie to miejsce gdzie wszystko się zaczęło  Ty i ja  imprezy  pierwszy papieros  piwo i wódka  pierwszy pocałunek i pierwszy seks. lubię kiedy przyjeżdżam tu  w to miejsce co tydzień i siedzimy do późna  palimy i gadamy. i to jest w tym najlepsze. póki jesteśmy młodzi.    emilsoon

emilsoon dodano: 26 lipca 2015

wiesz, lubie te spokojne miejsce, lubie tą cisze, spokój, lubie to miejsce gdzie wszystko się zaczęło, Ty i ja, imprezy, pierwszy papieros, piwo i wódka, pierwszy pocałunek i pierwszy seks. lubię kiedy przyjeżdżam tu, w to miejsce co tydzień i siedzimy do późna, palimy i gadamy. i to jest w tym najlepsze. póki jesteśmy młodzi. || emilsoon

Muszę nauczyć się tracić. Muszę być świadoma tego  że bez względu na to  co zdobędę  wcześniej czy później   stracę to.

smutaaas dodano: 26 lipca 2015

Muszę nauczyć się tracić. Muszę być świadoma tego, że bez względu na to, co zdobędę, wcześniej czy później - stracę to.

Wiesz kim jesteś? Jesteś nikim. Jesteś głupia  brzydka  beznadziejna i do niczego się nie nadajesz. Nie zasługujesz na nic  jedynie na śmierć. Już dawno powinno Cię tutaj nie być. Wszystkim tylko zawadzasz  przeszkadzasz. Nikt Cię nie chce. Nawet ludzie  których uważałaś za przyjaciół odeszli  zostawiając Cię samą.   s.

nutlla dodano: 23 lipca 2015

Wiesz kim jesteś? Jesteś nikim. Jesteś głupia, brzydka, beznadziejna i do niczego się nie nadajesz. Nie zasługujesz na nic, jedynie na śmierć. Już dawno powinno Cię tutaj nie być. Wszystkim tylko zawadzasz, przeszkadzasz. Nikt Cię nie chce. Nawet ludzie, których uważałaś za przyjaciół odeszli, zostawiając Cię samą. / s.

Ile jeszcze dam radę udawać  że wszystko się jakoś układa wiesz   że spełniam marzenia  nie czuję  że spadam  i staram się trzymać cię z dala gdzieś

dzrzefko dodano: 23 lipca 2015

Ile jeszcze dam radę udawać że wszystko się jakoś układa wiesz, że spełniam marzenia, nie czuję, że spadam i staram się trzymać cię z dala gdzieś

Nigdy mi nie wierz  jeśli mówię lub piszę  że coś jest nieważne.

smutaaas dodano: 23 lipca 2015

Nigdy mi nie wierz, jeśli mówię lub piszę, że coś jest nieważne.

Pragnęła czyjejś obecności obok siebie  oparcia. Dotyku palców na karku i głosu witającego ją każdego dnia. Kogoś  kto będzie znał jej sekrety i stwarzał świat  w którym będą tylko ich ramiona  szept i ufność.

smutaaas dodano: 22 lipca 2015

Pragnęła czyjejś obecności obok siebie, oparcia. Dotyku palców na karku i głosu witającego ją każdego dnia. Kogoś, kto będzie znał jej sekrety i stwarzał świat, w którym będą tylko ich ramiona, szept i ufność.

Powiem Ci tylko  że świat nie istnieje poza Tobą. Kocham Cię oczami  myślami  każdą tkanką swojego ciała  każdym drgnieniem serca. Kocham Cię w snach i na jawie. Kocham Cię  jakby na przekór mojemu życiu.

smutaaas dodano: 22 lipca 2015

Powiem Ci tylko, że świat nie istnieje poza Tobą. Kocham Cię oczami, myślami, każdą tkanką swojego ciała, każdym drgnieniem serca. Kocham Cię w snach i na jawie. Kocham Cię, jakby na przekór mojemu życiu.

Bardzo lubię marzyć. Chyba dlatego  że jestem taka samotna. Snucie marzeń nie jest w końcu przestępstwem  ale niestety ten  kto marzy za wiele  popełnia niewybaczalny błąd. Po takim bujaniu w obłokach moja samotność jeszcze bardziej mi doskwiera.

smutaaas dodano: 22 lipca 2015

Bardzo lubię marzyć. Chyba dlatego, że jestem taka samotna. Snucie marzeń nie jest w końcu przestępstwem, ale niestety ten, kto marzy za wiele, popełnia niewybaczalny błąd. Po takim bujaniu w obłokach moja samotność jeszcze bardziej mi doskwiera.

Pewne obrazy zostają w pamięci wyryte niczym fotografie  niczym sceneria  do której człowiek zawsze wraca pamięcią  choćby upłynęło nie wiadomo  jak wiele czasu.

smutaaas dodano: 22 lipca 2015

Pewne obrazy zostają w pamięci wyryte niczym fotografie, niczym sceneria, do której człowiek zawsze wraca pamięcią, choćby upłynęło nie wiadomo, jak wiele czasu.

Kiedy człowiekowi jest źle   skarży się. Kiedy jest naprawdę źle   milczy.

smutaaas dodano: 22 lipca 2015

Kiedy człowiekowi jest źle - skarży się. Kiedy jest naprawdę źle - milczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć