głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika naiwna_piniowica

pierdol marzenia i tak żadne z nich się nie spełni

alisja-aj dodano: 14 kwietnia 2013

pierdol marzenia i tak żadne z nich się nie spełni

Zmieniłam się. Jeszcze kilka lat temu nie wzięłabym do ust alkoholu  czy papierosa. Dziś traktuję to jako ucieczkę od pędu codziennego świata. Chwilową ucieczkę  która mnie niszczy i tak naprawdę nic mi nie daje.

dzieckobomboxa dodano: 14 kwietnia 2013

Zmieniłam się. Jeszcze kilka lat temu nie wzięłabym do ust alkoholu, czy papierosa. Dziś traktuję to jako ucieczkę od pędu codziennego świata. Chwilową ucieczkę, która mnie niszczy i tak naprawdę nic mi nie daje.

rzucił przykrym słowem  wiem  że było na mój temat do tej chwili ja nie mogę się pozbierać   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 14 kwietnia 2013

rzucił przykrym słowem, wiem, że było na mój temat do tej chwili ja nie mogę się pozbierać | niemalipyxd

podcinasz żyły jakby miało Ci to pomóc  nie patrz w przeszłość tylko idź do przodu   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

podcinasz żyły jakby miało Ci to pomóc, nie patrz w przeszłość tylko idź do przodu | niemalipyxd

idę w ciemno  choć deszcz daje się we znaki  życie nie ma sensu gdy odczuwasz w sercu braki   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

idę w ciemno, choć deszcz daje się we znaki, życie nie ma sensu gdy odczuwasz w sercu braki | niemalipyxd

serce pęka Ci wpół gdy wiesz  że jest u Niej  zanosisz się od płaczu ale inaczej nie umiesz   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

serce pęka Ci wpół gdy wiesz, że jest u Niej, zanosisz się od płaczu ale inaczej nie umiesz | niemalipyxd

tu nie ma miejsca na chwilowe uczucie wiesz? tu jeden z drugim zabija się o miejsce w Jej sercu   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

tu nie ma miejsca na chwilowe uczucie wiesz? tu jeden z drugim zabija się o miejsce w Jej sercu | niemalipyxd

wiem  że kiedyś przyjdzie taki moment w którym mocno przytulę innego  uśmiechnę się i powiem sobie  że mam cały świat w zasięgu ramion   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

wiem, że kiedyś przyjdzie taki moment w którym mocno przytulę innego, uśmiechnę się i powiem sobie, że mam cały świat w zasięgu ramion | niemalipyxd

nie szukam sobie nikogo na siłę. lepiej być samemu niż być z byle kim   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

nie szukam sobie nikogo na siłę. lepiej być samemu niż być z byle kim | niemalipyxd

czas najwyższy wziąć się w garść i zapomnieć o przeszłości   niemalipyxd

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

czas najwyższy wziąć się w garść i zapomnieć o przeszłości | niemalipyxd

Zamiast popularności dbaj o szacunek suko .

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

Zamiast popularności dbaj o szacunek suko .

Ja dobrze wiem jak jest i wiem że Ty też wiesz   dlatego przestań grać i powiedz w końcu czego chcesz?   B.R.O

niemalipyxd dodano: 13 kwietnia 2013

Ja dobrze wiem jak jest i wiem że Ty też wiesz, dlatego przestań grać i powiedz w końcu czego chcesz? | B.R.O

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć