głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika naimiemamciemnosc

tak samo skończymy gdy przyjdzie na nas czas.

sylwiaa426 dodano: 16 stycznia 2011

tak samo skończymy gdy przyjdzie na nas czas.

matka Menem ojciec Selassie.

sylwiaa426 dodano: 16 stycznia 2011

matka Menem ojciec Selassie. ;]

Ja już wiem  i nic tego nie zmieni   to co tu słyszysz to siła korzeni brat.

sylwiaa426 dodano: 16 stycznia 2011

Ja już wiem, i nic tego nie zmieni, to co tu słyszysz to siła korzeni brat.

Jedna miłość  jeden Cel  jedno przeznaczenie..

sylwiaa426 dodano: 16 stycznia 2011

Jedna miłość, jeden Cel, jedno przeznaczenie.. ;*

Jak ty możesz iść prosto   skoro droga jest krzywa . ?

sylwiaa426 dodano: 16 stycznia 2011

Jak ty możesz iść prosto , skoro droga jest krzywa . ?

a kiedy umówiliśmy się w pobliskiej cukierni  byłam pewna  że będę się delektować jakimś wyjątkowo rozkosznym ciastkiem. okazało się jednak  że jedynym ciachem w lokalu był on. a tak naprawdę zaprosił mnie na bitą śmietanę. i wcale nie miała się ona znaleźć na porcji zamówionych przeze mnie lodów.

abstracion dodano: 15 stycznia 2011

a kiedy umówiliśmy się w pobliskiej cukierni, byłam pewna, że będę się delektować jakimś wyjątkowo rozkosznym ciastkiem. okazało się jednak, że jedynym ciachem w lokalu był on. a tak naprawdę zaprosił mnie na bitą śmietanę. i wcale nie miała się ona znaleźć na porcji zamówionych przeze mnie lodów.

bólowi trzeba pozwolić się uwolnić. uciec. otworzyć mu na oścież drzwi i kazać wypierdalać. ale nie. wolimy się uśmiechać  imitując radość. zamykamy cierpienie w papierowym pudełku i chowamy na dnie serca. ból rozdziera nas od środka  a my zaciskamy pięści powstrzymując się od przeraźliwego krzyku w ramach sprzeciwu. udajemy szczęśliwych. jesteśmy manipulowani przez plastikowe uczucie  potocznie zwane radością. a ból? wygodnie siedzi w naszym sercu  z dnia na dzień zadając coraz większe cierpienie. każda z łez  gnije na dnie naszego mięśnia pulsującego krew. w końcu nadchodzi kulminacyjny moment  kiedy nie jesteśmy w stanie dłużej udawać. nasze tętno ustaje bo serce sprzeciwia się nadmiarowi toksyn. stajemy na środku ulicy i krzycząc z przerażenia błagamy przejeżdżające samochody o potrącenie w ramach ukrócenia naszego cierpienia.

abstracion dodano: 15 stycznia 2011

bólowi trzeba pozwolić się uwolnić. uciec. otworzyć mu na oścież drzwi i kazać wypierdalać. ale nie. wolimy się uśmiechać, imitując radość. zamykamy cierpienie w papierowym pudełku i chowamy na dnie serca. ból rozdziera nas od środka, a my zaciskamy pięści powstrzymując się od przeraźliwego krzyku w ramach sprzeciwu. udajemy szczęśliwych. jesteśmy manipulowani przez plastikowe uczucie, potocznie zwane radością. a ból? wygodnie siedzi w naszym sercu, z dnia na dzień zadając coraz większe cierpienie. każda z łez, gnije na dnie naszego mięśnia pulsującego krew. w końcu nadchodzi kulminacyjny moment, kiedy nie jesteśmy w stanie dłużej udawać. nasze tętno ustaje bo serce sprzeciwia się nadmiarowi toksyn. stajemy na środku ulicy i krzycząc z przerażenia błagamy przejeżdżające samochody o potrącenie w ramach ukrócenia naszego cierpienia.

uwielbiam się rozłączać w połowie naszej rozmowy. mam wtedy pewność  że zaraz zadzwonisz ponownie  a ja znowu dostanę tych rozkosznych palpitacji serca na widok Twojego numeru telefonu na wyświetlaczu.

abstracion dodano: 15 stycznia 2011

uwielbiam się rozłączać w połowie naszej rozmowy. mam wtedy pewność, że zaraz zadzwonisz ponownie, a ja znowu dostanę tych rozkosznych palpitacji serca na widok Twojego numeru telefonu na wyświetlaczu.

dookładnie.!    teksty sylwiaa426 dodał komentarz: dookładnie.! ;* do wpisu 15 stycznia 2011
To nasze życie  choć popełniamy błędy.  To nasza miłość  której moc wszystko zwycięży.  Nasz świat  którego jednak kochamy.  To jest nasz dom  nasz kąt  te cztery ściany.  To nasze życie  choć popełniamy błędy.  To nasza miłość!   Nefre ♥

sylwiaa426 dodano: 15 stycznia 2011

To nasze życie, choć popełniamy błędy. To nasza miłość, której moc wszystko zwycięży. Nasz świat, którego jednak kochamy. To jest nasz dom, nasz kąt, te cztery ściany. To nasze życie, choć popełniamy błędy. To nasza miłość! / Nefre ♥

Sobota to na bank najlepszy dzień tygodnia.!

sylwiaa426 dodano: 15 stycznia 2011

Sobota to na bank najlepszy dzień tygodnia.!

zaprosiłam go NA kawę. później wyszliśmy NA papierosa. skończyło się na tym  że wylądowałam NA łóżku. a on wylądował NA mnie. zaprosił mnie do siebie NA godzinę. ja  elokwentnie zostałam NA zawsze.

abstracion dodano: 14 stycznia 2011

zaprosiłam go NA kawę. później wyszliśmy NA papierosa. skończyło się na tym, że wylądowałam NA łóżku. a on wylądował NA mnie. zaprosił mnie do siebie NA godzinę. ja, elokwentnie zostałam NA zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć