 |
|
Produkujemy iluzje bez szans na to, by się spełniły, a jednak oddychamy każdą. Stają się sensem. Przy nich odnajdujemy nasze miejsce. Chcemy się mylić, by stłumić własne serce
|
|
 |
|
Pamiętam jak siedziałam na ziemi i byłam zachwycona toba, nie mogłam się ruszyc, bo ciagle czułam twoje ręce na moim ciele, bo ciągle czułam twój zapach, bo byłam pewna, że bedziesz, więc tak siedziałam. Na środku pokoju. Niecierpliwie czekałam na to co będzie dalej, gdybym wiedziała, gdybym tylko wiedziała.
|
|
 |
|
Coś czego pragniesz z całego serca, przez co nie możesz spać w nocy, pragnienie, które ściąga cię z łóżka w środku nocy i spędza sen z powiek. /dreamland
|
|
 |
|
Uczucie, którego nie zapomnisz jeśli choć raz go zasmakujesz, jeśli poczujesz je choć na końcu języka. Będziesz wciąż chciał więcej, zachłannie. Będziesz za tym tęsknił o każdej porze dnia i nocy. Będzie twoim narkotykiem, zrobisz wszystko by ją zdobyć, wszystko, aby ten stan trwał jak najdłużej. Będziesz pijany szczęściem i pożądaniem, tylko uważaj, potem zawsze wstaje nowy dzień, uważaj, bo obudzisz się z koszmarnym bólem głowy.
Kac i pragnienie. Chcesz więcej. /dreamland
|
|
 |
|
everything doesn't make sense
|
|
 |
|
Są wiadomości, które zwalają mnie z nóg.
A facebook jest jednym ze źródeł /gorzkaczekolada
|
|
 |
|
Powiem krótko: Witaj, wódko!
— Jacek Cygan
|
|
 |
|
są tacy ludzie, takie zdarzenia i takie słowa, o których nigdy nie zapomnisz. /fejs
|
|
 |
|
faceci kłamią,
ale zabijają robaki.
nie lubię robaków . /net
|
|
 |
|
może typ nie jest zły ale to jeszcze szczeniak /wdowa
|
|
 |
|
i próbuję się skupić,
i mi jakoś nie wychodzi
|
|
|
|