głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika na_koncu_teczy

Pokocham  gdy będę szła obok Ciebie  nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach  nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to  co we mnie skomplikowane i uwielbisz to  co najmroczniejsze. Pokocham  gdy będziesz zdobywał mnie po kawałku i nie posiądziesz całkowicie. Pokocham.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Pokocham, gdy będę szła obok Ciebie, nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach, nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to, co we mnie skomplikowane i uwielbisz to, co najmroczniejsze. Pokocham, gdy będziesz zdobywał mnie po kawałku i nie posiądziesz całkowicie. Pokocham.

No widzisz jak ten czas leci  dopiero był smutny listopad a już zapasem piękny kwiecień. To dobra pora na większe i mniejsze zmiany w naszym życiu. Zresztą we wszystkim.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

No widzisz jak ten czas leci, dopiero był smutny listopad a już zapasem piękny kwiecień. To dobra pora na większe i mniejsze zmiany w naszym życiu. Zresztą we wszystkim.

Uwielbiam ją całym serduchem. Ubóstwiam jej zapach  charakter  wygląd. Jest najcudowniejszą kobietą jaką mogłem w życiu spotkać. Uwielbiam z nią spędzać czas. To jak mnie rozśmiesza  w jaki sposób do mnie mówi  jak mnie przytula  łaskocze  denerwuje  jak odgarnia mi włosy a potem tak słodko całuje w policzek czy skroń. Jak nocami się pieścimy i kochamy. Jak się o mnie martwi  gdy się długo nie odzywam albo nie odbieram telefonu. Nie mogę tego spieprzyć  za bardzo mi na niej zależy.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Uwielbiam ją całym serduchem. Ubóstwiam jej zapach, charakter, wygląd. Jest najcudowniejszą kobietą jaką mogłem w życiu spotkać. Uwielbiam z nią spędzać czas. To jak mnie rozśmiesza, w jaki sposób do mnie mówi, jak mnie przytula, łaskocze, denerwuje, jak odgarnia mi włosy a potem tak słodko całuje w policzek czy skroń. Jak nocami się pieścimy i kochamy. Jak się o mnie martwi, gdy się długo nie odzywam albo nie odbieram telefonu. Nie mogę tego spieprzyć, za bardzo mi na niej zależy.

Człowiekowi nie brakuje czułości  dopóki jej nie zazna  a kiedy już do tego dojdzie  nigdy nie ma dosyć.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Człowiekowi nie brakuje czułości, dopóki jej nie zazna, a kiedy już do tego dojdzie, nigdy nie ma dosyć.

Lubię  gdy mówisz  że mnie kochasz  bo przecież są bajki  z których nigdy się nie wyrasta.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Lubię, gdy mówisz, że mnie kochasz, bo przecież są bajki, z których nigdy się nie wyrasta.

Chce znów poczuć Twój od­dech na szyi  a w brzuchu mieć ty­siące motyli.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Chce znów poczuć Twój od­dech na szyi, a w brzuchu mieć ty­siące motyli.

Nie ocze­kuje od Ciebie wiele. Tyl­ko bądź. Możesz być set­ki ki­lometrów stąd  mogę Cę już nig­dy nie zo­baczyć  ale pot­rze­buję tej świado­mości  że jes­teś gdzieś na tym sa­mym świecie co ja.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Nie ocze­kuje od Ciebie wiele. Tyl­ko bądź. Możesz być set­ki ki­lometrów stąd, mogę Cę już nig­dy nie zo­baczyć, ale pot­rze­buję tej świado­mości, że jes­teś gdzieś na tym sa­mym świecie co ja.

Chciałabym być rano przy Tobie. Mogłabym być nawet twoim budzikiem.

slodkaastrawberry dodano: 3 kwietnia 2016

Chciałabym być rano przy Tobie. Mogłabym być nawet twoim budzikiem.

Boże  żeby tak móc być z Tobą chociaż parę dni. Mówię Ci  aż w głowie mi się kręci  kiedy zaczynam sobie wyobrażać  jak mogłoby nam być cudownie.

slodkaastrawberry dodano: 2 kwietnia 2016

Boże, żeby tak móc być z Tobą chociaż parę dni. Mówię Ci, aż w głowie mi się kręci, kiedy zaczynam sobie wyobrażać, jak mogłoby nam być cudownie.

Śniłeś mi się dzisiaj  było tak jak kiedyś  aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło  że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś  że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię.

slodkaastrawberry dodano: 2 kwietnia 2016

Śniłeś mi się dzisiaj, było tak jak kiedyś, aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło, że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś, że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię.

Ciekawe  czy człowiek zakochuje się w jednej charakterystycznej cesze drugiej osoby  czy od razu w niej całej. Bo ja chyba właśnie się zakochałem w jej poczuciu humoru. A także w jej szczerości. I chyba też w jej ustach  ale nie jestem pewien  bo nie pozwalam sobie za długo na nie patrzeć.

slodkaastrawberry dodano: 2 kwietnia 2016

Ciekawe, czy człowiek zakochuje się w jednej charakterystycznej cesze drugiej osoby, czy od razu w niej całej. Bo ja chyba właśnie się zakochałem w jej poczuciu humoru. A także w jej szczerości. I chyba też w jej ustach, ale nie jestem pewien, bo nie pozwalam sobie za długo na nie patrzeć.

Ciebie miałem  jako piątą porę roku  trzynastego miejsca  dwudziestej piątej godziny  drugiego serca w siebie.

slodkaastrawberry dodano: 2 kwietnia 2016

Ciebie miałem, jako piątą porę roku, trzynastego miejsca, dwudziestej piątej godziny, drugiego serca w siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć