 |
Niemy krzyk o pomoc rozsadza głowę.
|
|
 |
Motywujące słowa od nieznanej osoby dają dwa razy większego kopa do działania, zdobywania zaplanowanych celów.
|
|
 |
W ponurym dniu, gdy się gdzieś pojawisz tam wszystko niszczysz, gdy czujesz jakbyś nie pasowała do tego świata , gdy myślisz , że nie może być gorzej.Nagle dostajesz sms'a i masz ochotę siedzieć i wylewać łzy jak bezbronne dziecko.
|
|
 |
Dlaczego zawsze jak staram się coś zrobić, naprawić , to za każdym razem psuję to jeszcze bardziej i cierpię dwa razy mocniej ?
|
|
 |
kocham każdy weekend spędzony z Nimi. palenie, picie, pizzę i zapiekanki. śmiech do łez, zapominanie od wszelakich problemach. właściwie nigdy nie jest idealnie, brakuje nam jednej osoby, małego flirciarza, mojego mentalnego brata, ale to nieistotne, już w kwietniu widzimy się wszyscy, a alkohol będzie lał się litrami, żurawinowa wódka uderzy nam do głowy i z domieszką papierosów i marihuany zrobi bum z naszymi ciałami jak i duszami.
|
|
 |
akt zgonu. przyczyna śmierci - bezwzajemnie zakochana, umarła z miłości.
|
|
 |
zakochana w oczach pewnego mężczyzny, powoli wbijała nóż w klatkę piersiową, wpatrując się w jego niebieskie patrzałki, które uwieczniła na zdjęciu, bez opamiętania.
|
|
 |
zerwałam z Tobą, nie chciałam wrócić, a potem z premedytacją płakałam na Twoich oczach chcąc byś był, idiotka, zaprzepaściłam wszelkie nadzieje.
|
|
 |
maleńka, wręcz mikroskopijna cząstka mnie będzie Cię kochać, zawsze.
|
|
|
|