 |
na pierwszy rzut oka oryginalna. dziwne imię, rzadko spotykane wśród znajomych, zbyt dojrzała na swoje szesnaście lat, trochę inaczej chodzi, inaczej mówi. mimo wyjątkowości jaką kryje jej krągłe ciało, mimo tego, iż często zachowuje się jak chłopak, ogląda mecze, ma słabość do Podolskiego i w domu uczy się rosyjskiego, faceci lubili ją, podrywali, pisali. a ona? odrzucała każdego po kolei, licząc, iż On, zmieni zdanie. idiotka, to takie irracjonalne. wiadomo, że nie wróci.
|
|
 |
Dzieki Tobie nauczylam sie jak byc zimna suka i jak nie ufac. Nauczylam sie tez jak ukrywac milosc i jak zamieniac lzy w szyderczy usmiech.
|
|
 |
"Promień Słońca przebył kosmos, aby paść na gówno w trawie." PiH
|
|
 |
xyoureyesx / w zasadzie były trzy rzeczy , które mogły wywołać uśmiech na jej twarzy : jego głos , jego oczy i jego uśmiech..
|
|
 |
|
możesz rozebrać kobietę , zobaczyć jej ciało ubrane tylko w światło księżyca , lecz nigdy nie rozbierzesz jej na tyle , by zobaczyć jej nagie myśli .
|
|
 |
na spotkanie poszłam jak na rzeź. obojętność w Twoich niebieskich tęczówkach była przerażająca, ale nie rozpłakałam się. moja psychika jest silna, silniejsza niż myślałam. uśmiechałeś się, trochę ironicznie. nie, nie wyznałam Ci miłości, nie padłam na kolana, nie błagałam. chyba dojrzałam, czułam, iż nie ma to najmniejszego sensu, a my jesteśmy sobie obcy, to irracjonalne po tak długich godzinach spędzonych razem. nieważne. zaczynam nowe, lepsze życie - pełne dystansu do siebie, innych, a co najważniejsze miłości.
|
|
 |
|
Nie ma zajebistych wspomnień bez zajebistych przeżyć.
|
|
 |
|
Zanim powiesz "Kocham", pomyśl czy potrafisz.
|
|
 |
|
Nie chcę być sama, ale to nie powód żeby rzucać się na każdego mężczyznę, który jest w pobliżu, prawda?
|
|
 |
lubię się uśmiechać. wiem, że Ty to lubisz ♥ /take.me.away
|
|
|
|