głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mycalifornialove

Wciąż krzywdzisz siebie? Minęło tyle lat  a ty niczego się nie nauczyłaś. Nic do ciebie nie dotarło. Hej  mała  to już minęło  te czasy już nie wrócą. Kochałaś  wiem i bardzo przez to cierpiałaś. Tak wiele straciłaś i do dziś czujesz w sobie tę pustkę. Odpuść  to już koniec. Minęło tyle czasu  a ty wciąż liczysz straty. Kiedy zrozumiesz  że już nie warto? Kiedy uświadomisz sobie  że ten ból pozostanie w tobie na zawsze  tylko musisz umieć go stłumić?  yezoo

yezoo dodano: 21 kwietnia 2020

Wciąż krzywdzisz siebie? Minęło tyle lat, a ty niczego się nie nauczyłaś. Nic do ciebie nie dotarło. Hej, mała, to już minęło, te czasy już nie wrócą. Kochałaś, wiem i bardzo przez to cierpiałaś. Tak wiele straciłaś i do dziś czujesz w sobie tę pustkę. Odpuść, to już koniec. Minęło tyle czasu, a ty wciąż liczysz straty. Kiedy zrozumiesz, że już nie warto? Kiedy uświadomisz sobie, że ten ból pozostanie w tobie na zawsze, tylko musisz umieć go stłumić? [yezoo]

cieszę się  że wpis się podoba  ale myślę  że dobrze by było wskazać autora :  teksty yezoo dodał komentarz: cieszę się, że wpis się podoba, ale myślę, że dobrze by było wskazać autora :) do wpisu 21 kwietnia 2020
”Zdarza się  że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Dbaj o siebie  o mnie  o nasze uczucia  ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w Tobie nie lubię  to i tak Cię całkowicie akceptuję. A całkowicie Cię akceptuję dlatego  że w pełni Cię kocham.”

black-inside dodano: 21 kwietnia 2020

”Zdarza się, że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Dbaj o siebie, o mnie, o nasze uczucia, ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w Tobie nie lubię, to i tak Cię całkowicie akceptuję. A całkowicie Cię akceptuję dlatego, że w pełni Cię kocham.”

mogę stanąć twarzą w twarz z prawdą  ale nie mam siły walczyć ze wspomnieniem.

ansomia dodano: 20 kwietnia 2020

mogę stanąć twarzą w twarz z prawdą, ale nie mam siły walczyć ze wspomnieniem.

nie obiecuj mi nic  jeżeli potem nie będziesz mógł tej obietnicy spełnić. ja jestem pamiętliwa.

ansomia dodano: 20 kwietnia 2020

nie obiecuj mi nic, jeżeli potem nie będziesz mógł tej obietnicy spełnić. ja jestem pamiętliwa.

nienawidzę gdy w opisie masz tekst piosenki której aktualnie słucham  gdy wpadam na ciebie na korytarzu lub gdy widzę jak mi się przyglądasz. wtedy wszystko wraca.

ansomia dodano: 20 kwietnia 2020

nienawidzę gdy w opisie masz tekst piosenki której aktualnie słucham, gdy wpadam na ciebie na korytarzu lub gdy widzę jak mi się przyglądasz. wtedy wszystko wraca.

dźwięk twojego imienia wymawianego na głos przed snem jest jak narkotyk  który łagodzi moją stęsknioną duszę po kolejnym dniu bez ciebie.

ansomia dodano: 20 kwietnia 2020

dźwięk twojego imienia wymawianego na głos przed snem jest jak narkotyk, który łagodzi moją stęsknioną duszę po kolejnym dniu bez ciebie.

i mieć oprócz kota kogoś komu mogę powiedzieć  kocham cię .

ansomia dodano: 20 kwietnia 2020

i mieć oprócz kota kogoś komu mogę powiedzieć "kocham cię".

kiedy zobaczyła ich razem śmiejących i rozmawiających od razu łza zakręciła jej się w oku. nie mogła się powstrzymać  popłakała się jak małe dziecko  tylko dlatego  że bała się walczyć o swoją miłość.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2020

kiedy zobaczyła ich razem śmiejących i rozmawiających od razu łza zakręciła jej się w oku. nie mogła się powstrzymać, popłakała się jak małe dziecko, tylko dlatego, że bała się walczyć o swoją miłość.

ty pamiętasz tylko alkohol i dobrą zabawę. ja pamiętam jeszcze ciebie.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2020

ty pamiętasz tylko alkohol i dobrą zabawę. ja pamiętam jeszcze ciebie.

kiedyś byłam  skłonna oddać za ciebie życie. jak jest dzisiaj? mam ochotę cię zabić. kobieta zmienną jest.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2020

kiedyś byłam, skłonna oddać za ciebie życie. jak jest dzisiaj? mam ochotę cię zabić. kobieta zmienną jest.

chciałabym  żeby było tak  jak kiedyś i żeby choć trochę bardziej ci zależało.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2020

chciałabym, żeby było tak, jak kiedyś i żeby choć trochę bardziej ci zależało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć