 |
|
Lubię kiedy jesteś blisko.
|
|
 |
|
Chciałabym się znależc w sytuacji, w której zobaczyłabym kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto kurwą. Od dawna mnie to ciekawi, kto by odszedł, a kto by został. Interesujące.
|
|
 |
|
I kiedy patrzę w Twoje oczy i widzę w nich swoje odbicie, wiem że nic więcej do szczęścia nie potrzebuje, bo Ty jesteś przy mnie.
|
|
 |
|
Kocham Cie za to, że śmiejesz się jakbyś miał 4 lata.
|
|
 |
|
Najgorsze jest to, że nie panujesz nad tym, gdy się od kogoś uzależniasz.
|
|
 |
|
Największe szczęście w życiu to pewność, że jesteśmy kochani ze względu na nas samych, albo raczej pomimo nas samych.
|
|
 |
|
I jesteś tak cholernie doskonały, że przy Tobie czuję się taka niepoukładana, chaotyczna.
|
|
 |
|
Wszysto czego potrzebuje to spokój umysłu.
|
|
 |
|
Wyjątkowe znajomości
nigdy nie są przez nas planowane.
|
|
 |
|
Dzisiaj się dowiedziałam, że na czwartek mam przeczytać lekturę, Kordiana, a tak poza tym to w tym roku około 30 lektur będzie. Mmmmmmmmm.
|
|
 |
|
Szczerze? To nie wiem jakim cudem na siebie trafiliśmy. I to jeszcze spotkaliśmy się w jednej szkole, a nawet w jednej klasie. Spotkaliśmy się my, dwoje samotników zabłąkanych w tym niezrozumiałym świecie. Znaczymy dla siebie wszystko, bo mamy tylko siebie. Wystarczamy się nawzajem, bo jedna osoba może zastąpić setki innych, najbliższą rodzinę, przyjaciół. Nie potrzebujemy do szczęscia nikogo innego. I nie ma nikogo wspanialszego od Ciebie i nigdy nie spotkam takiej osoby. A wiecie co jest najlepsze? Gdy spotka się dwóch takich samych samotników zabłąkanych w tym dziwnym świecie, tworzy się wielkie uczucie, miłość i związek na całe życie. / eldoo
|
|
 |
|
Mój świat składa się z sześciu liter jego imienia.
|
|
|
|