głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrnareau

PRZED WYWIADÓWKĄ: mam pilooto  mam laptopoo! PO WYWIADÓWCE: Ojciec ma piloto a matka zabrała mi laptopo.

jafakam dodano: 11 stycznia 2012

PRZED WYWIADÓWKĄ: mam pilooto, mam laptopoo! PO WYWIADÓWCE: Ojciec ma piloto a matka zabrała mi laptopo.

EJEJEJE ! :  teksty jafakam dodał komentarz: EJEJEJE ! :* do wpisu 11 stycznia 2012
  Mamo .    Co .?    On chce się ze mną spotkac w realu ..    Czy to źle .?    Przecież u nas nie ma żadnego reala  jest tesco .HAHHA .

jafakam dodano: 11 stycznia 2012

- Mamo . - Co .? - On chce się ze mną spotkac w realu .. - Czy to źle .? - Przecież u nas nie ma żadnego reala, jest tesco .HAHHA .

bo bóg dał nam hip hop by nas zjednoczyć  by otworzyć nam oczy.

jafakam dodano: 11 stycznia 2012

bo bóg dał nam hip-hop by nas zjednoczyć, by otworzyć nam oczy.

bliscy duchowo   dalecy geograficznie.

jafakam dodano: 11 stycznia 2012

bliscy duchowo - dalecy geograficznie.

: :  teksty jafakam dodał komentarz: :*:* do wpisu 11 stycznia 2012
: :  teksty jafakam dodał komentarz: :*:* do wpisu 11 stycznia 2012
umiera się z jej braku. :c teksty malydebil dodał komentarz: umiera się z jej braku. :c do wpisu 10 stycznia 2012
my   kurwy   mamy swój honor i wiemy jak się odwdzięczyć.

malydebil dodano: 10 stycznia 2012

my , kurwy , mamy swój honor i wiemy jak się odwdzięczyć.

Dziś nie żałuje ani jednej minuty spędzonej w jego ramionach  mimo iż jeszcze nieraz zapłacze szepcząc ‘kurwa  tęsknię.   md.

malydebil dodano: 10 stycznia 2012

Dziś nie żałuje ani jednej minuty spędzonej w jego ramionach, mimo iż jeszcze nieraz zapłacze szepcząc ‘kurwa, tęsknię. / md.

wkurwia mnie   ale jednocześnie cholernie lubie ten moment   gdy idę przez korytarz  a on mimowolnie zaczyna nucić 'jesteś ładnaa  masz fajne piersi i pupe'.   md.

malydebil dodano: 10 stycznia 2012

wkurwia mnie , ale jednocześnie cholernie lubie ten moment , gdy idę przez korytarz, a on mimowolnie zaczyna nucić 'jesteś ładnaa, masz fajne piersi i pupe'. / md.

Rozpuszczone małolaty znów bujają się po klubach 13 lat nie widać tego po udach. Cuda z makijażem odwalone na bogato wygląda na 20 lat  w torebce plakat bravo. Pohamuj się dziewczyno  nabierz trochę szacunku do siebie i swojego wizerunku. Ceń się a najlepiej bądź bezcenna prosto z serca  yo  zapamiętaj. raptocokocham ♥

jafakam dodano: 10 stycznia 2012

Rozpuszczone małolaty znów bujają się po klubach 13 lat nie widać tego po udach. Cuda z makijażem odwalone na bogato wygląda na 20 lat, w torebce plakat bravo. Pohamuj się dziewczyno, nabierz trochę szacunku do siebie i swojego wizerunku. Ceń się a najlepiej bądź bezcenna prosto z serca, yo, zapamiętaj.\raptocokocham ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć