głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrauuuuux33

Nie ma osoby  która mnie zna tak bardzo  by wiedzieć kim jestem  tam w środku .

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Nie ma osoby, która mnie zna tak bardzo, by wiedzieć kim jestem, tam w środku .

Cały dzień  całą noc spędzam na rozmyślaniu  jak to będzie za 5 lat  czy będziemy się jeszcze znać ..

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Cały dzień, całą noc spędzam na rozmyślaniu, jak to będzie za 5 lat, czy będziemy się jeszcze znać ..

Najgorzej jest  jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze  to wieczorem zawsze mam wrażenie  że coś jest nie tak.

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Najgorzej jest, jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

  No  a szczęście?   Mówisz o szramach na rękach...

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

- No, a szczęście? - Mówisz o szramach na rękach...

Dlaczego wszystko zaczyna się pierdolić  kiedy dochodzimy do wniosku  że jesteśmy szczęśliwi?

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Dlaczego wszystko zaczyna się pierdolić, kiedy dochodzimy do wniosku, że jesteśmy szczęśliwi?

Zamknąć oczy i już ich nie otworzyć  to moje jedyne marzenie.

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Zamknąć oczy i już ich nie otworzyć, to moje jedyne marzenie.

Siedzę sama w pokoju i mam ochotę umrzeć.  x

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Siedzę sama w pokoju i mam ochotę umrzeć. ;x

Myślę  że nie ma gorszego bólu niż świadomość  że to co było   nigdy już nie wróci. Że osoby    z którymi byliśmy blisko i nadal są ważne  traktują nas całkowicie obojętnie.

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Myślę, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważne, traktują nas całkowicie obojętnie.

Nie wiem już co robić. Chcę zamknąć się w czterech ścianach i nigdzie nie wychodzić. Rzeczywistość mnie przytłacza. Chociaż każdy problem  smutek  złość daje mi motywację do odchudzania.

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Nie wiem już co robić. Chcę zamknąć się w czterech ścianach i nigdzie nie wychodzić. Rzeczywistość mnie przytłacza. Chociaż każdy problem, smutek, złość daje mi motywację do odchudzania.

Czasem kiedy mówię 'u mnie w porządku' chciałabym  żeby ktoś spojrzał mi w oczy  uściskał mnie mocno i powiedział 'wiem  że wcale tak nie jest'..

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Czasem kiedy mówię 'u mnie w porządku' chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mnie mocno i powiedział 'wiem, że wcale tak nie jest'..

Wspomnienia bolą  zabijają od środka. Mimo  że na zewnątrz wydajemy się normalni  nikt nie wie  co przeżywamy wewnątrz. Nikt nie jest w stanie nam pomóc  bo gdy tylko zostajemy sami  wszystko do nas wraca..

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Wspomnienia bolą, zabijają od środka. Mimo, że na zewnątrz wydajemy się normalni, nikt nie wie, co przeżywamy wewnątrz. Nikt nie jest w stanie nam pomóc, bo gdy tylko zostajemy sami, wszystko do nas wraca..

Nie mów o szmatach  skoro sam jesteś męską wersją dziwki.

misioo666 dodano: 17 kwietnia 2013

Nie mów o szmatach, skoro sam jesteś męską wersją dziwki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć