 |
Ten świat uczy mnie być skurwysynem, nic nie wzruszy mnie dziś już.
|
|
 |
co się stało wczoraj, dziś się nie odstanie, spierdoliłeś sprawę, skończ kurewskie gadanie.
|
|
 |
Miłości nie ma między nami. Przeszła nawet złość ..
|
|
 |
nie pójdziesz do przodu, ciągle patrząc w tył.
|
|
 |
po chuj biegliśmy w stronę której żaden nie był pewien,ja nie wiem.
|
|
 |
`podziwiam tego kto zaprojektował mój charakter. gratuluje fantazji.
|
|
 |
`najpierw ogarnij, a potem baw się w życie.
|
|
 |
`Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa. Przepraszam, za to że nie jestem idealna.
|
|
 |
przychodzi czas i wiesz, że dorosłeś, bo teraz to twoja kolej mówić, że będzie dobrze
|
|
 |
czytam co do mnie piszesz i myślę, że myślimy podobnie, nawet jak mamy inne życie.
|
|
 |
„Chcę pamiętać każdy motyw, nawet ten bez floty. Każdy cios i dotyk, straty i zyski, chcę pamiętać nawet o tym, że straciłem bliskich. A przede wszystkim rozliczyć przeszłość, bo jeśli jutra nie ma, dziś to wieczność.”
|
|
 |
Zastanawiam się kiedy przestałam być dziewczyną w warkoczach , z bluzkami bez dekoltu , z prosta fryzurą , z przyjaciółkami, które dzwoniły domofonem i pytały się czy wyjdę , a nasze szlajanie polegało na bawieniu się w kurwa berka . Zastanawiam się , w jaki sposób tak szybko odnalazłyśmy się w melanżowym świecie , jakie my kurwa byłyśmy ciekawe , i kiedy znalazło się te przyjaźnie na całe życie , nie tylko na imprezy czy kradzieże . Zastanawiam się czemu tu w blogowym świecie , takie dziewczyny jak ja są na wymarciu . I tu znam całkowitą odpowiedź - Bo nie maja czasu na takie duperele . Mary Jane daj mi siłę mądrości./ blog not-embrace
|
|
|
|