głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika morena_enamorada_de_tymbarkach

Muzyka gra giną w zapomnienie smutki.

xszczesliwyxaniolx dodano: 15 kwietnia 2013

Muzyka gra giną w zapomnienie smutki.

Dzięki Tobie skumałem  że ten brzydki świat jest piękny. I nie liczy się tutaj nic  nikt tylko momenty.

xszczesliwyxaniolx dodano: 15 kwietnia 2013

Dzięki Tobie skumałem, że ten brzydki świat jest piękny. I nie liczy się tutaj nic, nikt tylko momenty.

Któregoś dnia może mnie nie być  po prostu załóż  Przypomnisz mnie sobie  ale nie czuj żalu  Życie się będzie toczyć i tak pomału  Wytrzesz z łez oczy  mnie nie żałuj.

xszczesliwyxaniolx dodano: 15 kwietnia 2013

Któregoś dnia może mnie nie być, po prostu załóż, Przypomnisz mnie sobie, ale nie czuj żalu, Życie się będzie toczyć i tak pomału, Wytrzesz z łez oczy, mnie nie żałuj.

Chcesz to zajrzyj głęboko na dno mego serca  zobaczysz tamtych ludzi i te miejsca.

xszczesliwyxaniolx dodano: 15 kwietnia 2013

Chcesz to zajrzyj głęboko na dno mego serca, zobaczysz tamtych ludzi i te miejsca.

Nie mam przed Tobą tajemnic  po prostu są rzeczy o które nie pytałeś.  szarlotka96

niunialubiszto dodano: 11 kwietnia 2013

Nie mam przed Tobą tajemnic, po prostu są rzeczy o które nie pytałeś./ szarlotka96

Mówimy  że życie jest krótkie  ale jest to najdłuższa rzecz jaką kiedykolwiek doświadczymy.  szarlotka96

niunialubiszto dodano: 11 kwietnia 2013

Mówimy, że życie jest krótkie, ale jest to najdłuższa rzecz jaką kiedykolwiek doświadczymy./ szarlotka96

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata  chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.  szarlotka96

niunialubiszto dodano: 11 kwietnia 2013

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś./ szarlotka96

Kiedy spotkam faceta  z którym będę lubiła przebywać bardziej niż z samą sobą   wtedy się z nim zwiążę.  szarlotka96

niunialubiszto dodano: 11 kwietnia 2013

Kiedy spotkam faceta, z którym będę lubiła przebywać bardziej niż z samą sobą - wtedy się z nim zwiążę./ szarlotka96

Daj mi tą pewność  że to wszystko jest tego warte.  szarlotka96

niunialubiszto dodano: 11 kwietnia 2013

Daj mi tą pewność, że to wszystko jest tego warte./ szarlotka96

Nie ma czegoś takiego jak nowy początek  trzeba żyć ze świadomością popełnionych błędów

xszczesliwyxaniolx dodano: 10 kwietnia 2013

Nie ma czegoś takiego jak nowy początek, trzeba żyć ze świadomością popełnionych błędów

mając oczy pełne łez  uśmiecham się dla niepoznaki

xszczesliwyxaniolx dodano: 10 kwietnia 2013

mając oczy pełne łez, uśmiecham się dla niepoznaki

nie wiem jak ci to powiedzieć  mam zawiązane usta  nienastrojone serce  dlatego weź je ustaw  dusza jest pusta

xszczesliwyxaniolx dodano: 10 kwietnia 2013

nie wiem jak ci to powiedzieć, mam zawiązane usta, nienastrojone serce, dlatego weź je ustaw, dusza jest pusta

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć