głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mooo120

Przed nami stają sytuacje cieżkie. Zajebiście wymagające. I własnie w tym momencie w tym pierdolonym momencie musisz zawalczyć! Nie nie wtedy jak jest cudownie przyjemnie i kolorowo. A wtedy gdy siły Ci odadają. Wtedy musisz kurwa zacisnąć pieści i zawalczyć. Wtedy zaczynasz wygrywać. Stajesz się pierdolonym wrzodem na dupie który zacięcie wkurwia swą wytrwałością!

zxcv1331 dodano: przedwczoraj o 21:03

Przed nami stają sytuacje cieżkie. Zajebiście wymagające. I własnie w tym momencie, w tym pierdolonym momencie musisz zawalczyć! Nie, nie wtedy jak jest cudownie, przyjemnie i kolorowo. A wtedy gdy siły Ci odadają. Wtedy musisz kurwa zacisnąć pieści i zawalczyć. Wtedy zaczynasz wygrywać. Stajesz się pierdolonym wrzodem na dupie, który zacięcie wkurwia swą wytrwałością!

Nie oszukujmy się jeden jego uśmiech i wymiękasz ! :

zxcv1331 dodano: 6 dni temu

Nie oszukujmy się, jeden jego uśmiech i wymiękasz ! :)

Patrze na ludzi z niechęcią. Podobają mi sie ich maski i kolor oczu ale nie dostrzegam tam błysku ktory mógłby przyciągnąć moją uwagę na dłuższą chwilę. Potrzebuje burzy z piorunami. By wyjść na balkon a tam poczuć świeże powietrze i strach. Chce czuć że zyje.

zxcv1331 dodano: 6 dni temu

Patrze na ludzi z niechęcią. Podobają mi sie ich maski i kolor oczu, ale nie dostrzegam tam błysku, ktory mógłby przyciągnąć moją uwagę na dłuższą chwilę. Potrzebuje burzy z piorunami. By wyjść na balkon, a tam poczuć świeże powietrze i strach. Chce czuć że zyje.

Nigdy nie jest za poźno żeby zacząć od nowa żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbowqać. Nigdy nie jest za poźno by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń  Jan Paweł II

zxcv1331 dodano: 6 dni temu

Nigdy nie jest za poźno,żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbowqać. Nigdy nie jest za poźno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń / Jan Paweł II

Kiedys ktos zadal mi pytanie Robisz cos bo sprawia Ci to radosc czy tak powinienes bo wypada bo co powiedza inni? Znalem odpowiedz ale balem sie jej. Wtedy uslyszalem Stary nikt za Ciebie zycia nie przezyje  pamietaj .

zxcv1331 dodano: 1 tydzień temu

Kiedys ktos zadal mi pytanie "Robisz cos bo sprawia Ci to radosc czy tak powinienes,bo wypada,bo co powiedza inni?"Znalem odpowiedz, ale balem sie jej. Wtedy uslyszalem "Stary, nikt za Ciebie zycia nie przezyje - pamietaj".

A Ty jak często rezygnujesz z rutyny? Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy? Kiedy podejmowałeś ryzyko?

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

A Ty jak często rezygnujesz z rutyny? Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy? Kiedy podejmowałeś ryzyko?

Chcesz przespać zycie? Siedzieć na kanapie pierdzieć w koc i tylk wnerwiać sie na swoje loenistwo? Odliczać czas od wypłąty do wypłaty narzekać na nudę i brak perspektyw w twoim byle jakim mieście? Naprawde chcesz tak żyć? Pamietaj wazna jest sama droga przygoda aką przeżyjesz zanim wejdziesz na szczyt.

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Chcesz przespać zycie? Siedzieć na kanapie, pierdzieć w koc i tylk wnerwiać sie na swoje loenistwo? Odliczać czas od wypłąty do wypłaty, narzekać na nudę i brak perspektyw w twoim byle jakim mieście? Naprawde chcesz tak żyć? Pamietaj, wazna jest sama droga, przygoda, aką przeżyjesz, zanim wejdziesz na szczyt.

Niestety nie przypominam sobie aby oprócz deszczu śniegu i ptasiego gówna coś innego spadało z nieba.

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Niestety nie przypominam sobie, aby oprócz deszczu śniegu i ptasiego gówna coś innego spadało z nieba.

Z tak wielu rzeczy już zrezygnowałeś bo nie wypadało . Wiesz czemu? Bo tak najłatwiej.

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Z tak wielu rzeczy już zrezygnowałeś bo "nie wypadało". Wiesz czemu? Bo tak najłatwiej.

Optymiści mają wiekszą szanse na spełnienie. Na pytanie czy szkolanka jest w połowie pełnia czy pusta odpowiadają: ale bajer! mamy szklanke.

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Optymiści mają wiekszą szanse na spełnienie. Na pytanie, czy szkolanka jest w połowie pełnia czy pusta odpowiadają: ale bajer! mamy szklanke.

Opuszczają Cie znajomi coraz częściej jesteś krytykowany rodzą się plotki ludzie przestają z tobą rozmawiać nieznajomi zaczynają Cie nienawidzić? Brawo. Idziesz w dobrym kierunku. Teraz jeszcze jedna sprawa. Jak odpuścisz oni cię zniszczą. Także nie masz odwrotu!

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Opuszczają Cie znajomi, coraz częściej jesteś krytykowany, rodzą się plotki, ludzie przestają z tobą rozmawiać, nieznajomi zaczynają Cie nienawidzić? Brawo. Idziesz w dobrym kierunku. Teraz jeszcze jedna sprawa. Jak odpuścisz oni cię zniszczą. Także nie masz odwrotu!

Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów to znak że idziesz przez życie zbyt ostrożnie.

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów, to znak, że idziesz przez życie zbyt ostrożnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV