głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika monikalost2

 Chciałbym wszystko rzucić  już się nie smucić i nie dać za wygraną i z uśmiechem na twarzy budzić się rano.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2014

"Chciałbym wszystko rzucić, już się nie smucić i nie dać za wygraną i z uśmiechem na twarzy budzić się rano."

ciężko jest nie załamywać się i nie płakać kiedy każdy pomysł  na który wpadłeś  okazał się być zły.

niematakiejopcji dodano: 25 luty 2014

ciężko jest nie załamywać się i nie płakać kiedy każdy pomysł, na który wpadłeś, okazał się być zły.

 Często przyłapywałem ją na tym  że patrzy na mnie tak  jakby mnie nigdy wcześniej nie widziała  zupełnie jakby chciała się mnie nauczyć

niematakiejopcji dodano: 25 luty 2014

"Często przyłapywałem ją na tym, że patrzy na mnie tak, jakby mnie nigdy wcześniej nie widziała, zupełnie jakby chciała się mnie nauczyć"

 Miłość to najgorsze  co się może człowiekowi przytrafić. Człowiek chodzi jak idiota i przestaje troszczyć się o siebie samego .

niematakiejopcji dodano: 25 luty 2014

"Miłość to najgorsze, co się może człowiekowi przytrafić. Człowiek chodzi jak idiota i przestaje troszczyć się o siebie samego".

 Gdy decydujesz się zaufać miłości zdradzasz samego siebie

niematakiejopcji dodano: 25 luty 2014

"Gdy decydujesz się zaufać miłości zdradzasz samego siebie"

Tak bardzo kocham Cię   niestety .

ruuuuda dodano: 25 luty 2014

Tak bardzo kocham Cię , niestety .

Codziennie czekam na wiadomość od Niego. Na choćby dwa słowa  miłego dnia   to jakiś znak  że o mnie myśli  prawda? Prawda  kurwa.

kashiya dodano: 25 luty 2014

Codziennie czekam na wiadomość od Niego. Na choćby dwa słowa "miłego dnia", to jakiś znak, że o mnie myśli, prawda? Prawda, kurwa.

obdarzyłam Go wielką miłością. On mnie obdarzył ogromnym doświadczeniem. nie warto ufać.

kashiya dodano: 25 luty 2014

obdarzyłam Go wielką miłością. On mnie obdarzył ogromnym doświadczeniem. nie warto ufać.

zwykły dzień  trochę ponury i smutny  bo śnieg za oknem  mróz i ogólnie lipa trochę. zwykły dzień do pewnego momentu  do pewnej godziny  do czasu gdy pojawiło się okienko z Twoim imieniem i nazwiskiem. nagle dzień stał się piękny  w serduszku tak gorąco jakby co najmniej lato było. lubię ten stan.

kashiya dodano: 25 luty 2014

zwykły dzień, trochę ponury i smutny, bo śnieg za oknem, mróz i ogólnie lipa trochę. zwykły dzień do pewnego momentu, do pewnej godziny, do czasu gdy pojawiło się okienko z Twoim imieniem i nazwiskiem. nagle dzień stał się piękny, w serduszku tak gorąco jakby co najmniej lato było. lubię ten stan.

I znów nie mogłam spać po nocach  choć tak bardzo byłam śpiąca.

jachcenajamaice dodano: 24 luty 2014

I znów nie mogłam spać po nocach, choć tak bardzo byłam śpiąca.

Gdybyś powiedział choć jedno słowo  wszystko byłoby inaczej.

jachcenajamaice dodano: 24 luty 2014

Gdybyś powiedział choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej.

Wszystko co najlepsze przynosisz mi Ty. Dajesz mi radość z życia i ocierasz łzy. Już na zawsze chcę być z Tobą bo  jesteś moją lepszą połową. Mijają dni i mijają z Tobą lata. Każdy dzień następny to dla mnie ważna data. I chęć życie nie jest łatwe a los ciągle figle płata. Twoje dźwięki są jak dla mojego serca łata. Posłuchaj Kochanie   zawsze byłaś i będziesz dla mnie na pierwszym planie. I nie obchodzi mnie zawistnych ludzi gadanie. Być zawsze przy Tobie to moje zadanie. I kiedy zamykam oczy ciągle w moim serc grasz. Kiedy jestem przy Tobie cały świat należy do nas. I od kiedy usłyszałem Cię pierwszy raz. Jesteś moim ogniem nie pozwolę żebyś zgasł. I nie trać nadziei że przyjdą kiedyś lepsze dni. Moje serce pełne melodii i emocji. Uwierz mi że jedyne o czym marzę   to spędzić każdy dzień mojego życia z Tobą w parze.

jachcenajamaice dodano: 23 luty 2014

Wszystko co najlepsze przynosisz mi Ty. Dajesz mi radość z życia i ocierasz łzy. Już na zawsze chcę być z Tobą bo, jesteś moją lepszą połową. Mijają dni i mijają z Tobą lata. Każdy dzień następny to dla mnie ważna data. I chęć życie nie jest łatwe a los ciągle figle płata. Twoje dźwięki są jak dla mojego serca łata. Posłuchaj Kochanie - zawsze byłaś i będziesz dla mnie na pierwszym planie. I nie obchodzi mnie zawistnych ludzi gadanie. Być zawsze przy Tobie to moje zadanie. I kiedy zamykam oczy ciągle w moim serc grasz. Kiedy jestem przy Tobie cały świat należy do nas. I od kiedy usłyszałem Cię pierwszy raz. Jesteś moim ogniem nie pozwolę żebyś zgasł. I nie trać nadziei że przyjdą kiedyś lepsze dni. Moje serce pełne melodii i emocji. Uwierz mi że jedyne o czym marzę - to spędzić każdy dzień mojego życia z Tobą w parze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć