 |
Dużo łatwiej jest powiedzieć 'wszystko w porządku', niż tłumaczyć,
dlaczego najchętniej rozwaliłabyś łeb o ścianę.
|
|
 |
Powoli, małymi kroczkami...
Dzień po dniu, idę na przód.
Układam wszystko kawałek po kawałku - od nowa.
|
|
 |
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia Cię z milionem myśli,
których nie potrafisz zrozumieć...
|
|
 |
Leżę na podłodze i zastanawiam się jak nazwać to, co teraz czuje..
|
|
 |
Chciała tylko się przytulić. Nie miała ochoty na wielkie uczucie, nie chciała słyszeć kłamliwego 'kocham', bo już dawno przestała wierzyć facetom. Chciała się tylko najzwyczajniej w świecie przytulić.
|
|
 |
Przez Ciebie mam zajebiście wielką ochotę przeklinać. Ty podobno nie lubisz wulgarnych dziewczyn. I kurwa dobrze, nie lub sobie. Ja też Cię nie lubię.
|
|
 |
Zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca . Zabawne . Ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś me serce .
|
|
 |
i wiesz co ? narysowałam sobie innego Ciebie . bez tych wyrzutów . bez złowieszczego grymasu na twarzy . z codziennym " kocham " rano i wieczorem . bez niej .
|
|
 |
Ach, gdyby tak od razu, każdy zrozumieć mógł, że lepsza droga bez drogowskazów, niż drogowskazy bez dróg.
|
|
 |
nie myślę już przejrzyście.
|
|
 |
nie jestem telewizją publiczną , ani Twoim ulubionym źródłem rozrywki .
|
|
 |
Ej.ej. ze szmaaty jedwabiu nie zrobisz. !
|
|
|
|