 |
Zaczęło się przyjaźnią, potknęło się o miłość, zakończyło nienawiścią i niechcianą tęsknotą jednej ze stron.
|
|
 |
Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. Tak jak wszyscy inni czuję. Tak jak wszyscy inni cierpię. Tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. Tak jak wszyscy inni po prostu żyję.
|
|
 |
Bądź ostatnim, który będzie dotykał moich ust.
|
|
 |
W życiu są rzeczy o które warto, a czasami nawet trzeba walczyć. Są jednak i takie, na które warto poczekać.
|
|
 |
Może nie umiem Ci tego udowodnić na każdym kroku, może nie jestem taka jak sobie wymarzyłeś, ale strasznie Cię potrzebuję, wiesz?
|
|
 |
Wkrótce nadejdzie ten dzień, w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen, już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć, jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie, że był taki czas, w którym miałeś swoją szansę.
|
|
 |
Odkochałam się w jednym, zakochałam się w drugim. brawo serce. brawo!
|
|
 |
poddaje się przez te głupie sytuacje,puste rozmowy
|
|
 |
ale uważaj czego pragniesz,bo równie dobrze możesz to dostać.
|
|
 |
byłam ateistką dopóki nie zdałam sobie sprawy że jestem Bogiem!
|
|
 |
Gówno prawda. Boli Cię to. Bo nadal bez potrzeby przeżywasz coś co było kiedyś. Coś co było Twoim szczęściem. Coś czego dzisiaj bardzo Ci brakuje. Coś i Kogoś. Bo to 'coś' nie istniałoby bez tego Kogoś. Ogarnij się dziewczyno. To już dawno za Tobą.
|
|
|
|