głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mocnomnieobejmij

Przeprosić można kogoś  kogo się potrąciło na ulicy  a nie kogoś  kogo się miało w dupie przez ostatnie dni.

jachcenajamaice dodano: 17 marca 2013

Przeprosić można kogoś, kogo się potrąciło na ulicy, a nie kogoś, kogo się miało w dupie przez ostatnie dni.

Są ludzie  dla których warto wstać rano z łóżka i choć przez chwilę poudawać  że jest się bajecznie szczęśliwym.

jachcenajamaice dodano: 17 marca 2013

Są ludzie, dla których warto wstać rano z łóżka i choć przez chwilę poudawać, że jest się bajecznie szczęśliwym.

To nie odpowiedni czas i moment byś znów pojawił się w moim życiu.

jachcenajamaice dodano: 17 marca 2013

To nie odpowiedni czas i moment byś znów pojawił się w moim życiu.

Istnieje na świecie tylko jeden człowiek  którego naprawdę pokochasz  reszta to tylko zauroczenia i życiowe błędy.

jachcenajamaice dodano: 17 marca 2013

Istnieje na świecie tylko jeden człowiek, którego naprawdę pokochasz, reszta to tylko zauroczenia i życiowe błędy.

  Widziałem Cię w otoczeniu kolegów z klasy. Chociaż nic Cię z nimi nie łączyło  to płonąłem z zazdrości.

jachcenajamaice dodano: 17 marca 2013

" Widziałem Cię w otoczeniu kolegów z klasy. Chociaż nic Cię z nimi nie łączyło, to płonąłem z zazdrości. "

nie zapomnę nigdy naszego spotkania kiedy to stałeś pod blokiem z bukietem róż po czym zabrałeś mnie do kina na jakiś chory film który po wyjściu z sali stał się moim ulubionym..nie zapomnę także jak wieczorami śpiewałeś mi przed snem  jak marszczyłeś czoło tupając nogą za każdym razem jak nie chciałam Ci dać całusa. jak udawałeś  że smakuje Ci ciasto i napychając nim policzki kiwałeś przy tym głową mówiąc z pełną buzią jakie to jest pyszne..nie zapomnę także jak ocierałeś moje łzy jak pocieszałeś mnie upewniając że wszystko się ułoży. jak rozmawialiśmy tuż przed snem i jak zasypiałam z telefonem w ręce bo przecież jeszcze nie skończyłam opowiadać Ci co właśnie zrobił mój pies..po tym miesiącu przy Twoim boku znam na pamięć każdą rysę na twoim nagim ciebie  bo przecież to właśnie moje usta po nim błądziły. jestem pewna że z zamkniętymi oczami wskazałabym gdzie masz pieprzyki czy łaskotki...dlatego też nie wyobrażam sobie żyć bez Ciebie..bez mojego anioła stróża II systematyczny chaos

systematyczny_chaos dodano: 17 marca 2013

nie zapomnę nigdy naszego spotkania kiedy to stałeś pod blokiem z bukietem róż,po czym zabrałeś mnie do kina na jakiś chory film,który po wyjściu z sali stał się moim ulubionym..nie zapomnę także jak wieczorami śpiewałeś mi przed snem, jak marszczyłeś czoło tupając nogą za każdym razem jak nie chciałam Ci dać całusa. jak udawałeś, że smakuje Ci ciasto i napychając nim policzki kiwałeś przy tym głową mówiąc z pełną buzią jakie to jest pyszne..nie zapomnę także jak ocierałeś moje łzy,jak pocieszałeś mnie upewniając,że wszystko się ułoży. jak rozmawialiśmy tuż przed snem i jak zasypiałam z telefonem w ręce,bo przecież jeszcze nie skończyłam opowiadać Ci co właśnie zrobił mój pies..po tym miesiącu przy Twoim boku znam na pamięć każdą rysę na twoim nagim ciebie, bo przecież to właśnie moje usta po nim błądziły. jestem pewna że z zamkniętymi oczami wskazałabym gdzie masz pieprzyki czy łaskotki...dlatego też nie wyobrażam sobie żyć bez Ciebie..bez mojego anioła stróża II systematyczny_chaos

czemu ciągle siedzi mi to w głowie? jestem w Polsce  wśród ukochanych osób  i zamiast się cieszyć  dołuję się. nie potrafię wydobyć z siebie nawet tego nieszczerego uśmiechu. całe dnie przesiaduję patrząc na Twój blok  i to cholerne okno  z którego odebrałeś sobie życie. czemu mnie to tak męczy? czemu nie dajesz mi spokoju? Boże  tak strasznie tęsknię...    kissmyshoes

kissmyshoes dodano: 17 marca 2013

czemu ciągle siedzi mi to w głowie? jestem w Polsce, wśród ukochanych osób, i zamiast się cieszyć, dołuję się. nie potrafię wydobyć z siebie nawet tego nieszczerego uśmiechu. całe dnie przesiaduję patrząc na Twój blok, i to cholerne okno, z którego odebrałeś sobie życie. czemu mnie to tak męczy? czemu nie dajesz mi spokoju? Boże, tak strasznie tęsknię... || kissmyshoes

niby jesteś blisko  przecież widzę Twój dom z okna. niby rozmawiamy  ale tylko gdy czegoś potrzebujesz. niby mówisz  że mnie kochasz  ale tylko wtedy gdy jesteś naćpany albo pijany. niby mnie całujesz  ale tylko z litości. niby o mnie myślisz  ale już dawno zapomniałeś.

waniilia dodano: 17 marca 2013

niby jesteś blisko, przecież widzę Twój dom z okna. niby rozmawiamy, ale tylko gdy czegoś potrzebujesz. niby mówisz, że mnie kochasz, ale tylko wtedy gdy jesteś naćpany albo pijany. niby mnie całujesz, ale tylko z litości. niby o mnie myślisz, ale już dawno zapomniałeś.

wielki talent! :  teksty waniilia dodał komentarz: wielki talent! :) do wpisu 17 marca 2013
chciałabym najmniejszego kroku w przód  ale nadal stoję w miejscu. potrzebuję stabilizacji  jasności myśli  prostoty uczuć. nie potrafię się domyślać. kolejny wieczór z Pezetem  szlugami i czerwonym winem. stoję na rozdrożu i co dalej? ile jeszcze mogę czekać? zerkam przez okno. widzę Twój dom  zapalone światło  nadzieję  wiarę w lepsze jutro  w nas. ale nas przecież już nie ma. jestem ja  mój nowy  jakże wyidealizowany świat. dławię się pieniędzy i słowami płynących ze znajomych ust  niby dobrych  lecz nie Twoich. czuję dotyk  niby czuły  ale inny. jestem z kimś  niby tak  ale nadal z Tobą.

waniilia dodano: 17 marca 2013

chciałabym najmniejszego kroku w przód, ale nadal stoję w miejscu. potrzebuję stabilizacji, jasności myśli, prostoty uczuć. nie potrafię się domyślać. kolejny wieczór z Pezetem, szlugami i czerwonym winem. stoję na rozdrożu i co dalej? ile jeszcze mogę czekać? zerkam przez okno. widzę Twój dom, zapalone światło, nadzieję, wiarę w lepsze jutro, w nas. ale nas przecież już nie ma. jestem ja, mój nowy, jakże wyidealizowany świat. dławię się pieniędzy i słowami płynących ze znajomych ust, niby dobrych, lecz nie Twoich. czuję dotyk, niby czuły, ale inny. jestem z kimś, niby tak, ale nadal z Tobą.

Widuję Cię coraz częściej  a mimo to jesteś tak daleko. Stoisz obok mnie a słowa  które wychodzą z Twoich ust są kierowane wprost do mnie. Czasem nawet mnie dotkniesz. Ale to jest bardziej nierealne  niż najmniej prawdziwy sen  a jeszcze bardziej smutne. Czemu? Bo chociaż widzę Cię obok siebie  to gdy odwrócę wzrok  mam wrażenie  że wcale Cię tu nie ma. Bo już się nie znamy mimo  że tak często posyłasz mi spojrzenia  które powinny świadczyć inaczej. Ale nie: one już nic nie znaczą. Wnioski? Kocham kogoś  kto już nie istnieje. Kogoś  kogo już nigdy nie zobaczę. Gdzieś  bardzo głęboko w sobie Cię zabiłam i teraz jesteś tylko zjawą  z tamtych nieżyjących już  dni szczęścia.

fruugo dodano: 17 marca 2013

Widuję Cię coraz częściej, a mimo to jesteś tak daleko. Stoisz obok mnie a słowa, które wychodzą z Twoich ust są kierowane wprost do mnie. Czasem nawet mnie dotkniesz. Ale to jest bardziej nierealne, niż najmniej prawdziwy sen, a jeszcze bardziej smutne. Czemu? Bo chociaż widzę Cię obok siebie, to gdy odwrócę wzrok, mam wrażenie, że wcale Cię tu nie ma. Bo już się nie znamy mimo, że tak często posyłasz mi spojrzenia, które powinny świadczyć inaczej. Ale nie: one już nic nie znaczą. Wnioski? Kocham kogoś, kto już nie istnieje. Kogoś, kogo już nigdy nie zobaczę. Gdzieś, bardzo głęboko w sobie Cię zabiłam i teraz jesteś tylko zjawą, z tamtych nieżyjących już, dni szczęścia.

Skarbem byliśmy my sami.   Endoftime.

endoftime dodano: 17 marca 2013

Skarbem byliśmy my sami. / Endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć