  |
|
sory skarbie , twój czas już się skończył . teraz pierwsze miejsce w moim sercu zajmie kamil bednarek . < 3
|
|
  |
|
przeszklone oczy , wzrok wbity w podłogę , drżąca warga . znajome , prawda ?
|
|
  |
|
a serca tych naiwnych dziewczyn łamał tak często ja rysik w ołówku . nie liczył się z uczuciami innych, pieprzony egoista .
|
|
  |
|
a dla ludzi , którzy nieumyślnie korzystają z uroków zimy powinien być osobny paragraf .
|
|
  |
|
miłość - samobójstwo dwóch osób. / masyhistka
|
|
  |
|
przepraszam , że na twój widok nie kipię radością i nie paruję szczęściem , kiedyś czasy były inne i życie łatwiejsze .
|
|
  |
|
-pies biega po domu jak nawiedzony . -czyżby on też miał problemy egzystencjonalne ? - ee , może po prostu nie umie wytrzymać z tyloma wariatami w jednym domu .
|
|
  |
|
i mimo , że notorycznie pokazujesz to jak bardzo jesteś wypruty z uczuć , to ja jednak wiem , że gdzieś głęboko w środku masz serce , bo przecież z uczuciami się każdy rodzi i z uczuciami umiera .
|
|
  |
|
coraz bliżej święta ! < 3
|
|
  |
|
ona przyszła , on doszedł , ona zaszła , on poszedł . - demoty.
|
|
|
|