 |
|
Serce często krzyczy z ból , ale Ty dalej masz uśmiech na twarzy , bo po co pokazywać , że coś jest nie tak .? Kogo to obchodzi .? W tym świecie gdy ktoś widzi płaczącego człowieka , którego nie zna przejdzie koło niego obojętnie , a gdy jest osoba , która Cię zna , to niby Cię słucha i pociesza , ale w głębi duszy mówi '' widziałam , że tak będzie '' , '' chuj mnie to obchodzi '' i chyba to jest na Ziemi najgorsze . Fałsz , który jest wypisany na każdej twarzy . Wszyscy Cię lubią , ale gdy popełnisz jeden znaczący błąd nie masz nikogo .
|
|
 |
|
Co to miłość .? W matematyce problem . W historii wojna . W chemii reakcja . W sztuce ♥ XOXO . Ale dla mnie .? Definicja miłość już zawsze będzie nosiła Twoje imię .
|
|
 |
|
I to uczucie gdy widzisz jego imię na swoim wyświetlaczu w telefonie .♥
|
|
 |
|
Doskonałe przestępstwo : ja kradnę Twoje serce , a Ty moje .♥
|
|
 |
|
lubię te szczere wymiany wiadomości z Tobą. bez żadnego patosu czy trywialnych regułek. bo chociaż nigdy się nie widzieliśmy, choć dzieli nas te cholerne 170 km i parę lat różnicy wieku, ze wszystkich moich realnych "przyjaciół" jesteś najbliżej mojego serca. i wiesz... to takie... metafizyczne. / pstrokatawmilosci
|
|
 |
|
Muzyka pomaga mi żyć . < 3
|
|
 |
|
I może gdybym miała inny styl znaczyłabym dla Ciebie więcej . Ale to nie ja zadecydowałam jaką osobą będę , to życie wraz z losem zadecydowało . Los sprawił , że już tyle przeżyłam i mimo iż jestem na tym świecie trochę więcej niż 15 lat dobrze wiem co znaczy bezgranicznie kochać , co znaczy ból . Ile łez można wylać przez osobę , bez której nie wyobrażasz sobie życia , a ile na pogrzebie gdy widzisz rozmazany obraz przez łzy , które cały czas napływają Ci do oczu , gdy każdy podchodzi do trumny i kładzie kwiaty , a Ty wiesz , że to nic nie da , bo te kwiaty nie przywrócą tej osobie życia . Wiem jak to jest stracić coś co kochasz ponad życie i jak to jest dorastać w świecie , w którym jak zrobisz coś źle to wszyscy będą wytykać Cię palcami , gdzie miłość i przyjaźń jest fałszywa , ludzie kłamią aby nie zrobić krzywdy i dają nadzieję z nudów .
|
|
 |
|
w tym roku szarość jesieni przytłacza bardziej niż zwykle. / pstrokatawmilosci
|
|
|
|