głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika misiula101

Jeśli nie walczymy  nie mamy nic  nie istniejemy.

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Jeśli nie walczymy, nie mamy nic, nie istniejemy.

Jesteś tym  do którego sentyment zostanie na zawsze.

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Jesteś tym, do którego sentyment zostanie na zawsze.

Zanim zrobisz kolejny krok  pomyśl najpierw czy warto zjawiać się w czyimś życiu tylko  po to  by później odejść.

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Zanim zrobisz kolejny krok, pomyśl najpierw czy warto zjawiać się w czyimś życiu tylko po to, by później odejść.

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu zależy  to znajdzie czas i sposób  żeby się z Tobą skontaktować.  Więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce  tylko idź i zapomnij o nim.  Przestań się łudzić  niech wie co stracił.

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. Więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce, tylko idź i zapomnij o nim. Przestań się łudzić, niech wie co stracił.

Chyba nareszcie zaczynam to wszystko rozumieć. Odzyskuje siłę i podejmuje się walki  która nie będzie łatwa  ale dam radę. Muszę przecież nauczyć się żyć bez kogoś  kto nie jest wart nawet jednego mojego spojrzenia.'

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Chyba nareszcie zaczynam to wszystko rozumieć. Odzyskuje siłę i podejmuje się walki, która nie będzie łatwa, ale dam radę. Muszę przecież nauczyć się żyć bez kogoś, kto nie jest wart nawet jednego mojego spojrzenia.'

Wiesz  czego nienawidzę najbardziej?  Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące  czasami tygodnia  czasem miesiąca.  Nienawidzę tego czasu kiedy wiem  że mogłabym być tam z Tobą  a jestem tu.  Nienawidzę tej świadomości  że znów zaczynam tęsknić  nie mogę Cię zobaczyć   a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć   że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości   że ktoś oddałby wszystko  by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć.  Nienawidzę tych nocy  gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły  by się podnieść.  Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.

differentsx3 dodano: 1 listopada 2012

Wiesz, czego nienawidzę najbardziej? Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące, czasami tygodnia, czasem miesiąca. Nienawidzę tego czasu kiedy wiem, że mogłabym być tam z Tobą, a jestem tu. Nienawidzę tej świadomości, że znów zaczynam tęsknić, nie mogę Cię zobaczyć, a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć, że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości, że ktoś oddałby wszystko, by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć. Nienawidzę tych nocy, gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły, by się podnieść. Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.

bez ciebie nic już nie sprawia mi przyjemności.

justlikelove dodano: 1 listopada 2012

bez ciebie nic już nie sprawia mi przyjemności.

innym doradzasz jak fachowy psycholog  a swoich problemów sam nie umiesz ogarnąć.

justlikelove dodano: 1 listopada 2012

innym doradzasz jak fachowy psycholog, a swoich problemów sam nie umiesz ogarnąć.

czasem trzeba coś w rodzaju trzęsienia ziemi  aby do człowieka wreszcie dotarło  że zachowuje się głupio i krzywdzi bliskich.

justlikelove dodano: 1 listopada 2012

czasem trzeba coś w rodzaju trzęsienia ziemi, aby do człowieka wreszcie dotarło, że zachowuje się głupio i krzywdzi bliskich.

ty możesz na niego patrzeć. ja dotykać i całować.

justlikelove dodano: 1 listopada 2012

ty możesz na niego patrzeć. ja dotykać i całować.

bardzo to lubie. teksty kolorooowa dodał komentarz: bardzo to lubie. do wpisu 1 listopada 2012
Zabije siebie i Ciebie przy okazji zebys juz nigdy nie byll szczesliwy.

kolorooowa dodano: 1 listopada 2012

Zabije siebie i Ciebie przy okazji zebys juz nigdy nie byll szczesliwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć